Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Max Steel filminde kimler oynuyor? Max Steel konusu ve oyuncuları…
Max Steel filminde kimler oynuyor? Max Steel konusu ve oyuncuları…
Başrollerinde Ben Winchell, Josh Brener, Ana Villafañe, Andy García ve Maria Bello'nun olduğu "Max Steel" filmi Kanal D'de yayınlanıyor.
Magazin 6 Ağustos 2019 - 15:28

Max Steel aksiyon ve bilimkurgu temelli yapısıyla dikkat çekiyor. Macera konusuyla izleyicileri ekrana çeken Max Steel’de kimler oynuyor ve konusu ne?

MAX STEEL KONUSU

Babası Jim’i kaybettikten sonra annesi Molly ile yeni bir şehre taşınan Max McGrath (Ben Winchell), buradaki insanların babası hakkında çok şey bildiğini anlayınca babasının eski bir dostu olan Dr. Miles Edwards’a (Andy Garcia) başvurur. Onun yardımıyla babasının çok önemli bir keşfin eşiğinde olduğunu öğrenir. Bu çalışmaları incelerken vücudundaki enerjiyi maksimum verimle kullanma becerisini edinir ve sonrasında Steel adında küçük bir yaratıkla karşılaşır. Steel ile birleştiğinde Max Steel adında çok güçlü bir süper kahramana dönüşen Max, kötüleri alt etmek ve geçmişindeki sırları öğrenmek için harekete geçer.

MAX STEEL OYUNCU KADROSU

Ben Winchell, Josh Brener, Ana Villafañe, Andy García, Maria Bello.

Son güncelleme: 20:49 - 06.08.2019