Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mazhar Alanson’dan corona virüsü yanıtı
Mazhar Alanson’dan corona virüsü yanıtı
Mazhar Alanson sosyal medya hesabı üzerinden corona virüsü tehlikesi nedeniyle eşi Biricik Suden'le arasına mesafe koyması istenen bir yoruma dikkat çekici bir yanıt verdi.
Magazin 7 Nisan 2020 - 08:00

Corona virüsü salgını sonrası karantina günlerini evinde eşi Biricik Suden ile geçiren Mazhar Alanson sosyal medya hesabından eşiyle çekilen eski bir fotoğraf paylaşıp altına, ‘korona günleri’ notunu düştü.

Bir takipçisi Mazhar Alanson’un fotoğrafının altına, “Lütfen şu günlerde mümkünse ayrı odalarda takılın, size bir şey olsun istemeyiz” mesajını yazdı.

Usta sanatçı da takipçisine, “Daha neler! Biricik, Allah korusun corona olsa ben ona gene sarılırım. Geçecekse ondan geçsin!” cevabını verdi.

BİRİCİK SUDEN’DEN DE CEVAP GEÇİKMEDİ

Sosyal medya sayfasını aktif bir şekilde kullanan Biricik Suden, bir takipçisinin yaptığı yoruma kendi Instagram hesabından takipçilerini kızdıracak bir cevap verdi. Suden yaptığı paylaşımda, “Yapılan yorumlardan gördüğüm kadarıyla kafalarınız mis gibi, dezenfektan ve çamaşır suyu kombini ile” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 11:49 - 07.04.2020