Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meghan, Bond kızı olacakken Kraliyet ailesine girdi
Meghan, Bond kızı olacakken Kraliyet ailesine girdi
Kraliyet ailesinin yeni gelin adayı, oyuncu Meghan Markle şimdilerde İngiltere gündeminin en önemli isimleri arasında. Gerek Prens Harry'den üç yaş büyük olması ve gerekse aile fertlerinin yaptığı açıklamalar nedeniyle magazin gündeminden inmeyen Markle'ın adı şimdi de Bond filmiyle anılıyor.
Magazin 29 Aralık 2017 - 13:23

Daniel Craig‘in hayat verdiği Bond karakterinin yeni filmi için 36 yaşındaki Meghan Markle isminin düşünüldüğü ancak Meghan’ın Prens Harry ile evleneceğinin açıklanmasının ardından bu fikirden vazgeçildiği ortaya çıktı. Filmle ilgilenen bir yetkilinin The Sun’a verdiği röportajda kullandığı: “Meghan bir Bond kızı için en uygun aday… O çekici, seksi ve iyi bir oyuncu” ifadelerin ardından gözler yeniden Meghan’a çevrildi.

meghan-harry

İLK BEŞE KALMIŞ

Pek çok kadın oyuncu arasından elemelerde son beşe kalan Meghan Markle’ın, Prens Harry ile evleneceğinin ortaya çıkmasının ardından bu hakkını kaybettiği konuşuluyor.

bond-ic
Son güncelleme: 13:28 - 29.12.2017