Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. yeni bölüm fragmanı izle! Mehmet Bir Cihan Fatihi 2. son bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. yeni bölüm fragmanı izle! Mehmet Bir Cihan Fatihi 2. son bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. yeni bölüm fragmanı izle! Kanal D'nin yeni dizisi Mehmet Bir Cihan Fatihi 2.bölüm ile ekranlara geldi. Dizide Fatih Sultan Mehmet'i Kenan İmirzalıoğlu, Çandarlı Halil Paşa'yı usta oyuncu Çetin Tekindor canlandırıyor. Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki 3. yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar...
Magazin 27 Mart 2018 - 23:08

Mehmet Bir Cihan Fatihi, 3.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mehmet Bir Cihan Fatihi 2. son bölümde Çandarlı Halil Paşa, darağacına gitmenin korkusunu yaşıyor. Mehmet Han, Konstantiniyye’yi fethetmek için hazırlıklara başlıyor. Bizanslı Eleni Mehmet’e Konstantiniyye hakkında neler anlatacak? Sultan Mehmet Han’ın Çandarlı ile ilgili hamlesi ne olacak? İşte Mehmet Bir Cihan Fatihi 3. yeni bölüm fragmanı…

MEHMET BİR CİHAN FATİHİ YENİ FRAGMAN İZLE


Mehmed, yıllar önce tahttan indirildiği şehre bir kez daha Sultan olmaya gelmiştir. Edirne'de geçirdiği çocukluk yıllarına ait anılar bir karabasan gibi üzerine çöker. Bunun müsebbibi olarak gördüğü Çandarlı hakkında ne hüküm vereceğini düşünürken bir yandan da tahtta hak iddia eden Şehzade Orhan'ın peşine düşer.

Orhan, Bizans toprağına sığınınca bütün dengeler değişir. Osmanlı'yla Bizans savaşın eşiğine gelirken, Sultan Mehmed'in vereceği karar tarihin seyrini değiştirecektir.

MEHMET BİR CİHAN FATİHİ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:45 - 28.03.2018