Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm 2. fragmanı da geldi! Mehmet Bir Cihan Fatihi 3. son bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm 2. fragmanı da geldi! Mehmet Bir Cihan Fatihi 3. son bölüm izle
Kanal D'nin büyük umutlarla başlayan dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm 2. fragmanı da geldi! Yeni fragmanda Mehmed'in söylediği 'İnsan sultan oldu mu, devletini yaşatmak mecburiyetindedir cümlesi büyük ilgi görüyor. Yeni bölümle ilgili en önemli soru ise Mehmed ve Delibaş, Konstantiniyye'den kaçmayı başarabilecekler mi? oluyor. Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 7 Nisan 2018 - 10:46

Başrollerinde Kernan İmirzalıoğlu, Çetin Tekjindor, Gürkan Uygun ve Büşra Develi gibi önemli isimlerin yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm 2. fragmanı da geldi! Yeni fragmanda Şehzade Orhan, yaşadıkça Mehmed için tehdit olmaya devam etmektedir. Mehmed, bu kabusu sonlandırmak ve devletin geleceğini korumak için Orhan’ı hedef almıştır…

mehmed-bir-cihan-fatihi-4-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. Bölümde Mehmed, Konstantiniyye için gizli plan yapıyor; Çandarlı Halil Paşa, Bizans İmparatorluğu ile anlaşma yapmak istiyor!

Mehmed, tahta çıktıktan sonra hayalini kurduğu Konstantiniyye için harekete geçmeye hazırlanır. Bu uğurda Zağanos Paşa, Şahabettin Paşa, Mimar Muslihuddin ve akıl hocası Akşemsettin'in yardımıyla Osmanlı sarayının gizli duvarları arkasında Konstantiniyye için planlarını hazırlar. Veziriazam Çandarlı Halil Paşa ve İshak Paşa'dan bu planlarını saklayan Mehmed, yıllar önce yaptığı hataları tekrarlamamakta kararlıdır.

Mehmed, Konstantiniyye planlarını hazırlarken o toprakları en iyi bilenlerde Mega Dük Notaras'ın kızı Eleni'nin de yardımına ihtiyaç duyar. İyi bir mimar olmak isteyen Eleni, Mehmed'e duyduğu güvenle ona yardımcı olur.

mehmed-bir-cihan-fatihi-4-2-2

Çandarlı Halil Paşa ve İshak Paşa, başlarına gelebilecek tehlikenin farkındadırlar. Mehmed'in yıllar sonra tekrar tahta çıkmasının, kendilerinden intikam almak için karşılarına çıkacağını düşünen Çandarlı Halil Paşa ve İshak Paşa, kendi planlarını devreye sokmaya çalışırlar. Çandarlı Halil Paşa'nın oğlu Çandarlı Süleyman, babasının davasının peşine düşer. Melike Hatun'un ilgisi Çandarlı Ailesi'ni rahatsız etmektedir. Melike ise Mehmed'in yanından ayırmadığı Eleni ile yüzleşmenin derdindedir. Mehmed'in herkesten sakladığı Eleni ile Mehmed'in arasında yaşananları merak eden Melike, amacı uğruna her şeyi yapmaya hazırdır.

Bizans İmparatoru Konstantinos ise Çandarlı Halil Paşa ile işbirliği yapmak ister. Mara Hatun ile evlenmek istediğini beyan eden Konstantinos, Haçlı Birliği için de harekete geçer. Mehmed'in, Konstantiniyye hayaline vakıf olan Konstantinos, karşı hamle yapabilmek için hazırlanmaktadır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mehmed ve Delibaş, Konstantiniyye’den kaçmayı başarabilecekler mi?

mehmed-bir-cihan-fatihi-4-2-3

Mehmed’in Delibaş ile sıkışıp kaldığı Konstantiniyye’den kaçması için Eleni’den yardım istenir. Eleni, Mehmed’in Konstantiniyye’den kaçması için gereken bilgiyi verecek mi?

Şehzade Orhan, yaşadıkça Mehmed için tehdit olmaya devam etmektedir. Mehmed, bu kabusu sonlandırmak ve devletin geleceğini korumak için Orhan’ı hedef almıştır. Orhan’a karşı yapılacak hamle, hem Çandarlı’ya hem de İshak’a yansıyacaktır.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 3. SON BÖLÜM İZLE

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 4. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

mehmed-bir-cihan-fatihi-4-2-4
Son güncelleme: 10:49 - 07.04.2018