Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı yayında! Mehmet Bir Cihan Fatihi 4. son bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı yayında! Mehmet Bir Cihan Fatihi 4. son bölüm izle
Kanal D'nin yeni başlayan dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı yayında. Yeni bölümde Mehmed, Orhan'ı serbest bırakanın Akşemseddin olduğunu öğreniyor! Mehmed bu bilgiden sonra ne yapacak? Mehmet Bir Cihan Fatihi 4. son bölüm izleme linki ve gelişmeler haberimizde...
Magazin 13 Nisan 2018 - 08:41

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda Mehmed, Akşemseddin’in Orhan’ı bırakan kişi olduğu bilgisine ulaşıyor. Melike’nin yaptıklarını öğrenen Sultan Mehmed Han, öfkesini en katı şekilde belli ediyor. Mehmet Bir Cihan Fatihi 4. son bölüm izleme linki de habarimizde. İşte ayrıntılar…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Dizinin son bölümünde Mehmed, Eleni’nin Zağanos Paşa ile gönderdiği Konstantiniyye’deki gizli tüneli kullanarak şehirden kaçmayı başardı. Eleni böylece Sultan Mehmed’e kendini kanıtlamış oldu. Mehmed, gizli tünelde Notarus’un salıverdiği Şehzade Orhan’ı yakaladı: “Seni gökte ararken yerde buldum” dedi. Ardından Şehzade’yi sorgulamak üzere sakladı. Mehmed’in öğrenmek istediği sorunun cevabı Şehzade Orhan’da…Ancak bu soruların cevabının bilinmesini istemeyen bir kişi var: Zağanos Paşa.

mehmed-bircihan-5-2

Mehmed, ağabeyi Şehzade Alaaddin’i kimin öldürdüğünü öğrenmek ister. Şehzade’yi zehirleyerek öldüren ise Zağanos Paşa’dır. Zağanos Paşa, Mehmed’in en önemli vezirlerindendir. Paşa, Orhan’ı Mehmed sorgulamadan ele geçirmek ister ancak biri ondan daha hızlı davranmıştır: Akşemseddin… Peki Akşemseddin, Şehzade Orhan’ı neden serbest bıraktı? Mehmed, çılgına döndü şimdi ne yapacak?


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mehmed, Orhan’ı serbest bırakanın Akşemseddin olduğunu öğreniyor!

Melike’nin yaptıklarını öğrenen Sultan Mehmed Han, öfkesini en katı şekilde belli eder. Mehmed’in katı tutumu karşısında hatasını kabul eden Melike’nin susmaktan başka yapabileceği bir şey yoktur.

Zağanos Paşa’nın Mehmed ile ilgili bildiği çok büyük bir sır vardır ve bunu koz olarak kullanma niyetindedir.

Mehmed’in akıl hocası Akşemseddin, Orhan’ı neden serbest bıraktığını söyler. Mehmed ise sebebini dinledikten sonra asıl amacına odaklanacaktır.

mehmed-bircihan-5-4

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


MEHMED BİR CİHAN FATİHİ SON BÖLÜM

mehmed-bircihan-5-3