Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Mehmet Bir Cihan Fatihi 4. son bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Mehmet Bir Cihan Fatihi 4. son bölüm izle
Kanal D'nin yeni dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. son bölüm ile ekranlara geldi. Yeni bölümün ardından Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. yeni bölüm fragmanı geldi mi? sorusu da sorulmaya başladı. Mehmed, Şehzade Orhan'ı kimin serbest bıraktığını öğrenebilecek mi? Zağanos Paşa, suçunu gizlemeyi nasıl başaracak? İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti...
Magazin 11 Nisan 2018 - 00:15

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor ve Büşra Develi gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Fatih Sultan Mehmed’in Konstaniniyye’yi fethediş süreci işleniyor. Dizi tutkunları Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Dizinin son bölümünde Mehmed, Eleni’nin Zağanos Paşa ile gönderdiği Konstantiniyye’deki gizli tüneli kullanarak şehirden kaçmayı başardı. Eleni böylece Sultan Mehmed’e kendini kanıtlamış oldu. Mehmed, gizli tünelde Notarus’un salıverdiği Şehzade Orhan’ı yakaladı: “Seni gökte ararken yerde buldum” dedi. Ardından Şehzade’yi sorgulamak üzere sakladı. Mehmed’in öğrenmek istediği sorunun cevabı Şehzade Orhan’da…Ancak bu soruların cevabının bilinmesini istemeyen bir kişi var: Zağanos Paşa.


Mehmed, ağabeyi Şehzade Alaaddin’i kimin öldürdüğünü öğrenmek ister. Şehzade’yi zehirleyerek öldüren ise Zağanos Paşa’dır. Zağanos Paşa, Mehmed’in en önemli vezirlerindendir. Paşa, Orhan’ı Mehmed sorgulamadan ele geçirmek ister ancak biri ondan daha hızlı davranmıştır: Akşemseddin… Peki Akşemseddin, Şehzade Orhan’ı neden serbest bıraktı? Mehmed, çılgına döndü şimdi ne yapacak?

Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ FRAGMAN

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 19:30 - 28.02.2019