Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mehmed Bir Cihan Fatihi son bölüm izle
Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mehmed Bir Cihan Fatihi son bölüm izle
Fatih Sultan Mehmed'in hayatını ve Osmanlı'da dönen entrikaları ele alan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin son bölümünde kafalardaki soru işaretleri giderilirken yenileri ortaya çıktı. Sultan Mehmed yeni bölümde Mara Hatun'u Bizans'ın elinden kurtarabilecek mi? Korkut yaşayacak mı? Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte diziye ilişkin son gelişmeler...
Magazin 18 Nisan 2018 - 00:07

Mehmed Bir Cihan Fatihi, Kanal D ekranlarında 5. son bölüm ile yayınlandı. Zağanos Paşa’nın üzerindeki soru işaretleri ortadan kalkar. Çandarlı Halil Paşa’nın sevinci kursağında kalır. Şehzade Alaaddin’in zehirlenmesinin sebebi ortaya çıkar. Alaaddin öldürülmeseydi, Şehzade Mehmed’in zehirlenecekti. Dizi severler yeni bölümde Mara Hatun ve Konstantin’in kardeşi Demetreus’un neler yaşayacağını merak ediyor.

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI 

Mehmed, Orhan’ı serbest bırakanın Akşemseddin olduğunu öğreniyor. Melike’nin yaptıklarını öğrenen Sultan Mehmed Han, öfkesini en katı şekilde belli eder. Mehmed’in katı tutumu karşısında hatasını kabul eden Melike’nin susmaktan başka yapabileceği bir şey yoktur.

Zağanos Paşa’nın Mehmed ile ilgili bildiği çok büyük bir sır vardır ve bunu koz olarak kullanma niyetindedir.

Mehmed’in akıl hocası Akşemseddin, Orhan’ı neden serbest bıraktığını söyler. Mehmed ise sebebini dinledikten sonra asıl amacına odaklanacaktır.

Zağanos Paşa, sakladığı sırrın Mehmed tarafından keşfedilmesi endişesiyle son bir hamle yapar. Ama, bu hamle onu Çandarlı Halil Paşa'nın eline düşürecektir.

Bu esnada Konstantiniyye'den, Mara Hatun'la ilgili gelen haber Sultan Mehmed'i harekete geçmeye zorlar. Sultan Mehmed ve İmparator Konstantinos tekrar karşı karşıya geleceklerdir.

 

MEHMED YENİ FRAGMAN

MEHMED SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:05 - 26.04.2018