Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Eleni kimdir? Başarılı oyuncu Büşra Develi’yi tanıyın
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Eleni kimdir? Başarılı oyuncu Büşra Develi’yi tanıyın
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Eleni karakterine hayat verecek olan Büşra Develi kimdir? Güzel oyuncu kaç yaşında ve nerede doğdu? Son dönemde Fi dizisi ve Kıvanç Tatlıtuğ ile olan filmi ile gündemde olan yıldız oyuncu Büşra Develi kimdir? İşte son dönemin popüler ve güzel oyuncu ile ilgili az bilinenler...
Magazin 20 Mart 2018 - 15:54

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde Eleni karakterini canlandırın Büşra Develi merak ediliyor. Televizyon ve sinema dünyasının genç ve güzel yıldızları arasında yer alan Büşra Develi kimdir? Peki güzel oyuncu kaç yaşında ve nereli? İşte güzel oyuncunun bilinmeyenleri ve yaşam öyküsü…

busradeveliinstagramic

BÜŞRA DEVELİ KİMDİR?

25 Ağustos 1993’te İzmit’te dünyaya gelen Büşra Develi, ilköğretiminin ardından Antalya’ya taşındı. Burada orta ve lise öğretimini tamamlayan güzel oyuncu, ilerleyen yıllarda tiyatro ve oyunculuk eğitimleri için İstanbul’a geldi ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı’nda eğitim görmeye başladı.

4 kızkardeşi olan güzel oyuncu, 1.80 boyunda ve 55 kilo.

Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş'ın “İncir” şarkısına çekilen klipte rol alan Büşra Develi, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Selin karakterini canlandırdı.

busradeveliinstagramic1

2016 yılında Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar rolünü ve 20187 yılında Fi dizisinde Bilge karakterini canlandırmıştır.

BÜŞRA DEVELİ’NİN CANLANDIRDIĞI ELENİ KARAKTERİ HAKKINDA…

Mega Dük Notaras'ın kızı olarak en büyük hayali günün birinde Bizans'ın önemli mimarlarından biri olmak iken siyasi sebepler nedeniyle Şehzade Orhan'la evlenmeye zorlanır. Konstantinopolis'ten Edirne'ye doğru başlayan yolculuğu Sultan Mehmed'in esiri olmasıyla son bulur. Tabii her son yeni bir başlangıçtır.

Son güncelleme: 22:14 - 20.03.2018