Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ Dizisi’nden ilk görüntüler geldi ‘Fatih’ savaş meydanında! İşte ilk fragman…
‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ Dizisi’nden ilk görüntüler geldi ‘Fatih’ savaş meydanında! İşte ilk fragman…
KanalD'de başlayacak 2018 yılının en iddialı projelerinden biri olan 'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisinin büyük bir merakla beklenen ilk fragmanı ve ilk görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı 'Fatih' savaş meydanında! görülüyor. İşte sosyal medyada büyük beğeni toplayan o görüntüler ve yayınlanan ilk fragman...
Magazin 14 Şubat 2018 - 11:28

Fatih savaş meydanında! Fatih Sultan Mehmed Han’ı canlandıran yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun savaş meydanında çarpıştığı görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü. Yayınlanan ilk fragmanın ardından gelen yeni kareler dizinin standartlarının yüksek olduğunu gözler önüne seriyor. İşte ilk fragman ve o görüntüler…

mehmed-bir-cihan-fatihi2

Yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yapımcılığını ise O3 Medya’nın üstlendiği, başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı “Mehmed Bir Cihan Fatihi” için heyecan dorukta.

mehmed-bir-cihan-fatihi1

Yakında Kanal D ekranında izleyiciyle buluşacak olan dizinin ilk tanıtımı görücüye çıktı. Fragmanda İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Sultan Mehmed Han, savaş meydanında görülüyor.

mehmed-bir-cihan-fatihi3

Stratejik, askeri ve kişisel dehası ile bir cihan fatihi olan Sultan Mehmed Han'ın 2. Kosova Savaşı görüntüleri kadar, zırhını giydiği sahnedeki sözleri de herkesi etkiledi:

mehmed-bir-cihan-fatihi5

İŞTE SULTAN MEHMED HAN’IN O SÖZLERİ

Ben Mehmed Han… Mehmed'lerin ikincisi. Atam Osmangazi, babam Murad Han. Doğdum. Yaşamaz dediler. Yaşadım. Sultan olamaz dediler. Oldum. O şehri alamaz dediler!”

mehmed-bir-cihan-fatihi6

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ İLK FRAGMANI

 

Adını tarihe altın harflerle yazdırmış bir padişahın zafere giden yolda yaşadıklarını konu alan “Mehmed Bir Cihan Fatihi” dizisinde, Kenan İmirzalıoğlu başrolde.

mehmed-bir-cihan-fatihi7mehmed-bir-cihan-fatihi8mehmed-bir-cihan-fatihi9mehmed-bir-cihan-fatihi10mehmed-bir-cihan-fatihi11mehmed-bir-cihan-fatihi13mehmed-bir-cihan-fatihi15