Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. son bölüm izle!
Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mehmed Bir Cihan Fatihi 3. son bölüm izle!
Ekranların yeni dizisi Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İkinci Mehmed yeni bölümde, Konstantin'in esiri Şehzade Orhan'ı yakalıyor. Şehzade Orhan'a yardım eden Türkler kim? İkinci Mehmed ile Delibaş, Konstantin'den fark edilmeden nasıl kaçacak? İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı...
Magazin 3 Nisan 2018 - 23:05

Mehmed Bir Cihan Fatihi, 3. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Mehmed Bir Cihan Fatihi, yeni bölüm fragmanında Teodora gerçek kimliğini Mehmed’e açıklıyor. Mara Hatun, bıçağını Teodora’ya çekiyor. Son bölümde kiliselerin birleşmelerini engellemesi için keşişe yardım eden Mehmed, yardımcısı Delibaş ile kimseye fark ettirmeden Konstantiniyye’den kaçabilecek mi? Mehmed, yeni bölümde Şehzade Orhan ile bir araya geliyor. Peki ikili arasında neler konuşulacak? İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki….

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 4. YENİ BÖLÜM FRAGMAN İZLE


MEHMED BİR CİHAN FATİHİ SON BÖLÜM İZLE

Çandarlı Halil Paşa, Mehmed’in ne işler peşinde olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Konstantinos, bütün şehrin kapılarını kapatarak yoluna çıkacak kişilere engel olmaya çalışmaktadır.

Mara Hatun, büyük bir tehlike nedeniyle Teodara tarafından uyarılır. Fakat Mara Hatun tanımadığı Teodara’nın boğazına hançer getirerek olan biteni öğrenmeye çalışır.

Mehmed, Osmanlı sarayındaki hain ile ilgili bilgi alır. Şehzade Orhan’a yüksek mertebeli bir kişinin yardım ettiğini öğrenen Mehmed, büyük merak ve kuşku içerisine girer.

Mehmed Bir Cihan Fatihi, merakla beklenen yeni bölümüyle 10 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Sultan Mehmed, gizli kapılar ardında Konstantiniyye'nin fethi için çalışmaya devam etmektedir. Çandarlı’nın ise Sultan Mehmed'i zapturapt altına almak için başka hesapları vardır. Bu hesaplardan Sultan Mehmed'in annesi yerine koyduğu Mara Hatun da nasibini alacaktır.

Ama fetih yolundaki en büyük tehlike bu değildir. Konstantinos yeni bir Haçlı birliği yaratmak niyetindedir. Bunu engellemek isteyen Sultan Mehmed, kimsenin aklına gelmeyecek, son derece tehlikeli bir işe girişecektir.

Son güncelleme: 07:36 - 04.04.2018