Sözcü Plus Giriş

Mehmet Ali Erbil, Kanal D’ye transfer oldu

"Fikret Ercan ve Ertuğrul Özkök ödülleri kafalarına göre veriyorlar" diyerek bu güne kadar aldığı Altın Kelebek ödüllerini geri vereceğini söyleyen Mehmet Ali Erbil, Kanal D'ye transfer oldu.

null
Güncellenme: 11:06, 07/02/2017
Mehmet Ali Erbil, Kanal D’ye transfer oldu

Mehmet Ali Erbil, Show TV’de ekranlarında sunduğu Çarkıfelek’le, Altın Kelebek ödülü verilmeyince sert dille eleştirdiği Doğan Grubu’na transfer oldu. Erbil, bir ekran klasiği olan Çarkıfelek’i bundan böyle Kanal D’de yapacak.

Geçen yıl düzenlenen Altın Kelebek ödüllerine Diriliş Ertuğrul kadar olmasa da Mehmet Ali Erbil’in sözleri de damga vurmuştu. Yılın Şovmeni adayları arasında olan Erbil, ödül Beyaz’a verilince adeta Doğan Grubu’na sert çıkmış ve “Tüm Altın Kelebek ödüllerimi iade edeceğim” demişti.

İlginizi ÇekebilirDiriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!Diriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!

“ÖDÜLLERİ İADE EDECEĞİM!” DEMİŞTİ…

Ödül törenine rest çeken ve davete katılmayan Erbil, sözlerine şöyle devam etmişti:

“Bu ödüllerin halk oylaması ile verildiği yalan! Milleti kandırıp oy verdirtiyorlar ama sonra asıl kararı kendileri veriyorlar! Artık birilerinin gerçekleri söylemesi gerekiyor. Hürriyet gazetesinde egolarına hakim olamayan iki kişi var; Fikret Ercan ve Ertuğrul Özkök! Ödülleri kafalarına göre veriyorlar. Bugüne kadar aldığım tüm Altın Kelebek ödüllerini iade edeceğim!”

İlginizi ÇekebilirMehmet Ali Erbil'den, olay yaratacak 'Altın Kelebek' açıklamasıMehmet Ali Erbil'den, olay yaratacak 'Altın Kelebek' açıklaması
Yayınlanma Tarihi:11:04,