Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmetçik Kutül Amare 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kutül Amare son bölüm izle
Mehmetçik Kutül Amare 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kutül Amare son bölüm izle
Mehmetçik Kutül Amare, tarihten kesitleri günümüze taşıyor. Cox’un esiri olarak şehirde saklanan Said daha fazla beklemeyecektir. Ya kurtulmalı ya da ölmelidir. Onun yerini bilen tek kişi ise Musap’tır. Peki, Said’i bekleyen kötü sürpriz nedir? Mehmetçik Kutül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte ayrıntılar...
Magazin 12 Nisan 2018 - 23:42

Mehmetçik Kutül Amare dizisinin son bölümünde; Üsküplü Ali'nin saldırı planını öğrenen Cox, General Barrett'e durumu anlatmasına rağmen esirlerin Hindistan'a naklini durdurmayı başaramamıştır. Bunun yerine kurtarmaya gelen Türk askerlerine bir tuzak kurmuş, ancak bu tuzak hiç beklemediği bir şekilde aleyhine dönmüştür. Üsküplü liderliğindeki Osmancık taburu askerleri esirleri kurtarmayı başarır. Merak edilense Üsküplü'nün bu tuzaktan nasıl kurtulduğudur… İşte Kutül Amare son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti…

MEHMETÇİK KUTÜL AMARE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kurtarılan esirlerin Kut şehrine ulaşmaları gerekmektedir. Ancak baskın yerine ulaşan ve tuzağının bozulduğunu gören Cox, esirler şehre ulaşmadan onları durdurmak isteyecektir. Peki, bunu başarabilecek midir?

Hürriyetlerine kavuşan askerler, uzun süren esaretten sonra rahat bir nefes alır. Artık tek hayalleri düşmanı topraklarından atmaktır. Ama öncelikle uzun süredir yollarını gözleyen sevdiklerine kavuşacaklardır. Ancak Hüsrev Mehmet'e, Said'in kayıp olduğu haberini bir türlü verememiştir. Peki, Mehmet bu haberi aldığında ne yapacaktır?

 

KUTÜL AMARE FRAGMAN

KUTÜL AMARE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:07 - 26.04.2018