Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmetçik Kut’ül Amare 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mehmetçik Kut’ül Amare 11. son bölüm izle
Mehmetçik Kut’ül Amare 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mehmetçik Kut’ül Amare 11. son bölüm izle
Mehmetçik Kut'ül Amare 11. son bölüm ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Esirlerin kurtarılması, İngiliz karargâhında ise bomba etkisi yaratır. Cox’un bu hezimeti unutturacak planı nedir? Kut'ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte diziye ilişkin son ayrıntılar...
Magazin 19 Nisan 2018 - 23:25

Mehmetçik Kut’ül Amare 11. son bölümde; Esaret zincirlerini kıran Osmanlı neferleri şehre ulaşmayı başarmıştır. Kut'ta bir bayram havası hâkimdir. Bu durum herkesin zafere olan inancını perçinlemiştir. Mehmetçik Kut’ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE YENİ FRAGMAN YAYINLANDI 

Esaretten dönen Mehmet, Zeynep ile yeniden bir araya gelir. Birbirlerine açamadıkları sevdaları onları bir çıkmazın içine sürüklemiştir. Savaş devam ederken, Memleket yangın yeriyken her şeye rağmen büyüyen aşkları artık bir neticeye ulaşabilecek midir?

Uzun süredir rehin tutulan Said nefes kesen bir mücadele ile kurtarılmıştır. Ancak asıl tehlike henüz geçmemiştir. Said'in, olanlar karşısında ki tavrı bir krize neden olacak mıdır? Üst üste mağlubiyetler alan Cox, yeni planını devreye sokacaktır. Ancak bu planın işleyebilmesi için önünde bir engel vardır. Victoria… Cox'un Victoria için tasarladığı akıl almaz plan amacına ulaşabilecek midir?

Peş Peşe gelen zaferlerin ardından yeni hamlenin ne olacağı konusunda ihtilafa düşen Üsküplü ve Şefik'i tehlikeli bir ayrılık beklemektedir. Üsküplü, her şeyi göze alarak kendi planını uygulamak ister. Peki, Üsküplü'nün planı nedir? Şefik, uygulamasına müsaade edecek midir?

 

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE FRAGMAN

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:01 - 26.04.2018