Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmetçik Kut’ül Amare 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mehmetçik Kut’ül Amare 13.son bölüm izle
Mehmetçik Kut’ül Amare 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mehmetçik Kut’ül Amare 13.son bölüm izle
Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinin son bölümünde Victoria’nın aklına ekilen şüphe tohumu büyüyor. Başrollerinde İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum ve Serdar Gökhan'ın yer aldığı dizi izleyicilere tarihten kesitler sunuyor. Kut'ül Amare yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 26 Nisan 2018 - 23:16

Mehmetçik Kut’ül Amare son bölümünde; Cox, Şerif Neccar'ın sadakatini kaybetmemek için Victoria ile evlenmesini sağlayacağı sözünü vermiştir. Ancak Victoria'nın bu evliliğe sıcak bakmayacağına emindir. Ve bir oyun oynar. Mehmetçik Kut’ül Amare yeni fragman geldi. İşte dizinin son bölüm özeti ve izleme linki…

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Victoria'yı ihbar ederek Üsküplü'nün ellerine teslim edince Şerif Neccar çıldırır. Türklere olan düşmanlığı ve Cox'a olan sadakati katlanmıştır. Ancak Üsküplü Ali, bu ihbarın altında bir oyun olduğunu anlamıştır. Üsküplü şüphesini paylaşınca şoke olan Victoria, Cox'un kendisini ihbar ettiğine inananacak mıdır?

Kendisine verilen emri sorgulayan ve Şuaybe mevkii yerine Ahvaz yakınlarına kadar giderek, İngiliz devriyesini yok eden Üsküplü, Yüzbaşı Şefik'e açıklama yapmak zorundadır. Amacı düşman birliklerini parça parça yok etmek olan Üsküplü'nün planı istediği gibi gidecek midir?

Yüzbaşı Şefik'in emirlerine uymayan Üsküplü'yü nasıl bir sonuç bekliyor? Bu hamlesinin İngiliz karargahına yansımaları neler olacak? Harekat planı için bilgi toplayan düşman istihkam birliği amacına ulaşabilecek mi? Victoria ile ilgili Cox'u bekleyen büyük sürpriz ne?

KUT’ÜL AMARE YENİ FRAGMAN

KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:40 - 30.04.2018