Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mehmetçik Kutül Amare 4. yeni bölüm fragmanı geldi Mehmetçik Kutülamare 3. son bölüm izle Büyük çatışma ekranlara kilitledi!
Mehmetçik Kutül Amare 4. yeni bölüm fragmanı geldi Mehmetçik Kutülamare 3. son bölüm izle Büyük çatışma ekranlara kilitledi!
Mehmetçik Kutül Amare 4. yeni bölüm fragmanı geldi Mehmetçik Kut'ül Amare 3. son bölüm TRT 1'de yayınlandı. Büyük çatışma ekranlara kilitledi! Yayınlandığı ilk bölümden beri izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Mehmetçik Kut'ül Amare yeni bölümde neler olacağı merak ediliyor. Peki Mehmetçik Kut'ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Mehmetçik Kut'ül Amare hakkında merak edilenler...
Magazin 1 Şubat 2018 - 23:38

Mehmetçik Kut’ül Amare 3. son bölüm yayınlandı. Osmancık taburundan geri kalmak istemeyen Mehmet, Bağdat'a giden trene gizlice binmeyi başarmıştır. Girdiği vagona yaralanmasına neden olan Victoria'da getirilmiştir. Mehmet Victoria'yı sorgulayarak ayağını yaralayan kişinin Cox olduğunu öğrenir. Mehmetçik Kut’ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Süleyman Askeri, Osmancık taburuyla bir an evvel Bağdat'a ulaşıp cepheye gitme telaşındadır. Diğer taraftan Kilikya'daki Komitacılarla buluşan Cox, Osmancık taburunun Bağdat'a ulaşmaması için yeni eylemler peşindedir.

Bütün bunlar yaşanırken Mehmet ve Victoria arasındaki sorgulama devam etmektedir. Bu sırada askerlerin sesini duyan Victoria, Mehmet'e silahını vermesini istemiş, vermemesi durumunda kendisini ihbar edeceğini söyleyerek tehdit etmiştir. Silahı alan Victoria, Süleyman Askeri'nin vagonuna getirilmiştir. Fırsatını bulan Victoria silahı Süleyman Askeri'ye doğrultmuş ancak silah boş çıkmıştır. Bu durum aynı zaman da Mehmet'in trende olduğunu ortaya çıkarmıştır.

 

Süleyman Askeri hemen Mehmet'in bulunması için emir vermiştir. Mehmet'i neler beklemektedir? Said kardeşi Mehmet'i Süleyman Askeri'ye söyleyecek mi? Hüsrev'i bekleyen büyük sürpriz nedir?

Osmancık taburunun karşılaşacağı olay ne olacaktır? Osmancık Taburu Bağdat'a varabilecek midir? Cox'un yaşadığı hayal kırıklığı nedir? Süleyman Askeri yol güzergâhında kimi yakalayacak? Bütün bu soruların cevabı Mehmetçik Kutulamare 3. Bölümde…

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM

 

Son güncelleme: 08:43 - 02.02.2018