Sözcü Plus Giriş

Mehmetçik Kut’ül Amare 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare son bölüm izle!

Mehmetçik Kut'ül Amare 4. son bölüm yayınlandı. Osmancık Taburu yolda büyük badireler atlatıp Bağdat’a gelmiştir. Mehmet'in bütün askerleri şehit düşer. Mehmet ne yapacak? Merakla beklenen Mehmetçik Kut'ül Amare 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Mehmetçik Kut'ül Amare yeni bölüm fragmanı...

Güncellenme: 17:58, 21/02/2018
Mehmetçik Kut’ül Amare 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare son bölüm izle!

Mehmetçik Kut’ül Amare yeni bölümde neler olacak? Bütün askerleri şehit düşen Mehmet'in ilk görevi ne olacak? TRT 1’in tarihi dönem dizilerinden Mehmetçik Kut’ül Amare yeni bölüm neler olacak diye merak eden dizi severler yeni fragman geldi mi diye soruyor. İşte Mehmetçik Kut’ül Amare 5. yeni bölüm özeti, yeni fragman ve son bölüm izleme linki…

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Süleyman Askeri, Bağdat'ta ilk iş olarak aşiretlere gidecek mektupları yollayarak vazifeye başlar. Cepheye gitmek için gerekli planları yapmış bölgenin eşrafı ile toplantı düzenlemiştir. Bu toplantı da plan gereği Hüsrev ve Ömer Osmanlı devletine destek vermeyeceklerini söylemişlerdir. Süleyman Askeri bu planla İngilizlere destek veren aşiretleri ortaya çıkarmayı amaçlamıştır.

Mehmet, gizli olarak geldiği Bağdat'ta sandıktan çıkmayı hesaplarken beklenmedik bir durumla karşılaşır. Mehmet, aşiretlere gidecek sandıklardan birine gizlenmiştir. Mektupları götüren birlik yola çıkar.

 

Aşiretlere mektup götürüleceğini öğrenen Cox baskın yapıp mektupları ele geçirmek için hareket geçer. Mehmet'in de içinde bulunduğu birlik yolda baskına uğrar. Mehmet ve Said dışında bütün askerler şehit olur. Ancak Mehmet kurtulmayı başarır. Mehmet, mektupları alarak oradan uzaklaşır. Baskın haberini alan Süleyman Askeri ise hem Mehmet'in nerede olabileceğini hem de mektupların akıbetini düşünmektedir.

Mehmet mektuplarla birlikte çölde bacağındaki yaradan dolayı baygın düşer. Karşısına rüyalarında gördüğü Zeynep çıkmıştır. Süleyman Askeri ise Mehmet'in yerini öğrenmiş çölde Zeynep'in çadırında karşısına çıkmıştır. Mehmet yemin ederek Teşkilatı Mahsusa'ya katılmıştır. Mehmet'in ilk görevi ne olacaktır? Mehmet ile Zeynep arasında neler yaşanacak? Mehmet, Zeynep'e rüyasında gördüklerini anlatacak mı? Said'i bekleyen sürpriz nedir? Cox'un Hüsrev'le ilgili planı nedir? S. Askeri, Cox'un yerini öğrenecek mi?

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM İZLE

Yayınlanma Tarihi:17:56,