Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berkay Hardal kimdir, kaç yaşındadır?
Berkay Hardal kimdir, kaç yaşındadır?
Meleklerin Aşkı dizisinde usta oyuncu Oya Başar ve Gülper Özdemir ile başrolü paylaşan Berkay Hardal'ın hayatı diziseverler tarafından merak ediliyor. Dizide Yağmur karakterini canlandıran Berkay Hardal daha önce İstanbullu Gelin dizisinde yer almıştı. Peki Berkay Hardal kimdir kaç yaşında? İşte ayrıntılar...
Magazin 5 Temmuz 2018 - 19:20

Berkay Hardal kimdir? Berkay Hardal, 1996 yılında İstanbul'da doğmuştur. Ümit Çırak'tan oyunculuk eğitimi alan Berkay Hardal; Star Tv'de yayınlanan; başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNDEN NEDEN AYRILDI?

İstanbullu Gelin'de  Murat'ı oynayan Berkay Hardal ve eşi Bade'yi oynayan Hira Koyuncuoğlu, Sezen Aksu'nun ‘Küçüğüm' şarkısı eşliğinde diziye veda ettiler. Osman'ın yurtdışına gitmesi beklenirken gelen ani karar herkesi şaşırttı. Murat, şirkette söz sahibi olacak bir pozisyona gelemeyeceğini anlayınca eğitimine devam etmek için yurtdışına gitme kararı aldı. Bade de Murat'la birlikte gitti ve iki oyuncu böylece finalden önce diziden ayrılmış oldu.

Son güncelleme: 21:43 - 05.07.2018

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.