Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Melih Özkaya kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? Survivor Melih hakkında merak edilenler…
Melih Özkaya kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? Survivor Melih hakkında merak edilenler…
Melih Özkaya kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? soruları araştırılmaya devam ediyor. TV8'in fenomen programı Survivor All Star tüm hızıyla sürüyor. Gönüllüler Takımı'nın iddialı yarışmacısı Survivor Melih'le ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar...
Magazin 15 Mart 2018 - 10:33

Uzun yıllar profesyonel voleybol oyuncusu olan Melih Özkaya dizilerde de yer aldı. Survivor 2018 gönüllüler kadrosunda yer alan Melih Özkaya’nın hayatına dair detaylar merak ediliyor. Peki Melih Özkaya kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte Survivor Melih’in bilinmeyenleri…

melihozkayainstagram1

MELİH ÖZKAYA KİMDİR?

Melih Özkaya, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk yıllarından itibaren spor dalları ile ilgilendi. Melih Özkaya amatör ve kısa vadeli çalışmalarının ardından profesyonel olarak voleybol oynamaya başladı. Bu sürece kadar 15 yıl boyunca voleybol oynadı.

Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde alt yapısında oynamaya başlayan Melih Özkaya 8 yıl süren profesyonel voleybol deneyiminden sonra 2. Lig voleybol takımlarında da yer almaya başladı. Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi.

2011 yılında kamera önü eğitim alarak oyunculuk yapmaya başladı. Ancak televizyon dizi oyunculuğu çok fazla uzun sürmedi. 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinde 3. Sezonunda rol alan Melih Özkaya bu süreçten sonra oyunculuk eğitimini sürdürmeye devem ederken sporu da hiç bırakmadı. Aylarca Survivor 2018 All Star için hazırlanan yarışmacı Melih Özkaya artık Survivor 2018'de.