Melike İpek Yalova’dan hamilelik açıklaması

Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı Melike İpek Yalova, geçen günlerde yapımcı Altuğ Gültan ile İzmir'de nikah masasına oturdu. Sürpriz evlilik dedikoduları da beraberinde getirdi.

Melike İpek Yalova’dan hamilelik açıklaması

Instagram’dan düğün fotoğraflarını paylaşıp açıklama yapan İpek Yalova hamilelik iddialarına da cevap verdi: İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı; “Selam herkese. Ben biraz geç kaldım fotoğraflar için çünkü hala hem anı yaşayıp hem sosyal medya kullanmayı öğrenemedim maalesef. Hepinize güzel dilekleriniz için çok içten teşekkürler ederim ve o gün bizle olan herkese çok teşekkür ediyorum.”

“BENİ BİRAZ TOMBİŞ BULANLAR OLMUŞ…”

Güzel oyuncu Melike İpek Yalova sürpriz evliliğin temelinde hamilelik olduğuna dair ortaya atılan iddialara yanıt verdi. Yalova şu paylaşımda bulundu: “Beni biraz tombiş bulanlar olmuş, şöyle cevap vereyim hayatımda en düşük kilom 41'di, o zaman bile kavun yutmuş gibi göbeğim vardı. ‘Peki nasıl bazen var göbeğin, bazen yok?' derseniz, göbeğimi içime çekmek benim ata sporum. Son olarak gelinliğin tam halini merak etmişsiniz onu da en sona ekledim. Hepinizi çok seviyorum ve şimdi çalışmaya dönüyorum. İyi geceler, öpücükler…”

Melike İpek Yalova evlendi İlginizi Çekebilir Melike İpek Yalova evlendi