Melis Sezen kimdir? Melis Sezen nereli ve kaç yaşında?

Melis Sezen, 1993 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile yaşayan Melis Sezen hakkında merak edilenler haberimizde... Melis Sezen nereli ve kaç yaşında?

Melis Sezen kimdir? Melis Sezen nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinde, Yasemin karakterini canlandıran Melis Sezen hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Melis Sezen kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

MELİS SEZEN KİMDİR?

Melis Sezen, 2 Aralık 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun olan Melis Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinde Yasemin karakterine hayat veren Melis Sezen, 1.69 metre boyunda, 54 kilo ve Yay burcudur.

Melis Sezen’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Leke (Yasemin) (TV Dizisi)
2019 – Mucize 2 (Sinema Filmi)
2018 – Şampiyon (Esra) (Sinema Filmi)
2018 – Tilki Yuvası (Sinema Filmi)
2018 – Dünya Hali (Sinema Filmi)
2017 – Siyah İnci (Ebru) (TV Dizisi)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Asya) (TV Dizisi)

Cem ve Yasemin yakınlaşıyor! İlginizi Çekebilir Cem ve Yasemin yakınlaşıyor! Melis Sezen: Taciz, acizlikten başka hiçbir şey değil İlginizi Çekebilir Melis Sezen: Taciz, acizlikten başka hiçbir şey değil