Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Melisa Emirbayer kimdir? Survivor Melisa Emirbayer kaç yaşında ve mesleği…
Melisa Emirbayer kimdir? Survivor Melisa Emirbayer kaç yaşında ve mesleği…
Survivor'un güzel yarışmacısı Melisa Emirbayer Milli yüzücü ünvanı da taşıyor. Survivor Türkiye takımında yarışan Melisa Emirbayer, izleyiciler tarafından en çok araştırılan isimlerin başında geliyor. Melisa Emirbayer, 7 yaşından bu yana yüzme ile uğraştığını ve Survivor'un Türkiye-Yunanistan konseptiyle olmasının kendisini hırslandırdığını söylüyor.
Magazin 5 Şubat 2019 - 20:16

Survivor’da yavaş yavaş heyecan artarken, birçok yarışmacı ön plana çıkıyor. Dikkat çeken isimlerden biri de Survivor Melisa Emirbayer oldu. Melisa Emirbayer kimdir, kaç yaşında ve nereli merak ediliyor. Milli yüzücü olan Melisa Emirbayer'in birçok şampiyonluğu bulunuyor. Survivor Melisa Emirbayer'in yaşı mesleği ve hayatına dair merak edilenler haberimizde…

MELİSA EMİRBAYER KİMDİR?

2 Kasım 1995 İzmir doğumlu Melisa Emirbayer, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Yüzme Antrenörlüğü bölümü son sınıf öğrencisi. 2002 senesinde ailesinin yönlendirmesi ve hiperaktifliği sonucu yüzme sporu ile tanıştı. Fatih Koleji Spor Kulübü’nde yüzmeye başladıktan sonra ilk önce Galatasaray Spor Kulübü’ne, 5 yıl sonra da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne transfer oldu.

Bu kulüpte branşı olan kurbağa stilinde her kategoride birçok Türkiye şampiyonlukları oldu. 200 metre kurbağa branşında Türkiye rekoru kırıp milli takıma adım attı. 2009 senesinde başlayan milli takım serüveni ile birlikte birçok organizasyonda başarılar elde etti. Kariyerini 2018 yılında noktaladı ve Göztepe Spor Kulübü yüzme şubesinde antrenörlük yaptı.