Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Melisa Pamuk’u övmeye doyamadılar
Melisa Pamuk’u övmeye doyamadılar
Çarpışma dizisinin güzel oyuncusu Melisa Pamuk sosyal medya hesabından paylaştığı çekici fotoğrafıyla çok sayıda beğeni aldı.
Magazin 10 Nisan 2019 - 14:15

Çocukluğunu ve gençliğini Amsterdam’da geçiren oyuncu henüz 12 yaşında kendi ısrarları sonucunda babası tarafından mankenlik ajansına yazdırılmış bir isim… Sonrasında yolu oyunculukla kesişen ve ilk sahne deneyimini de yine yurt dışında geçiren Melisa Pamuk şimdilerde Çarpışma adlı dizide boy gösteriyor.

Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yaşayan güzel oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla takipçilerini günlük hayatına dahil ediyor. Hesabında birbirinden güzel karelerini ve selfielerini paylaşan Pamuk, hesabından yaptığı son paylaşımla büyük beğeni kazandı. Üzerinde ip askılı bir kıyafetle objektif karşısına geçen Pamuk’un bu karesi 100 binin üzerinde beğeni alırken özellikle erkek hayranlarından oyuncunun güzelliğini öven çok sayıda paylaşım geldi. Yorumların büyük bir çoğunluğunun Arapça olması dikkat çekti.