Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Melisa’nın sevgi sözlerine Şeyma’dan ilginç tepki
Melisa’nın sevgi sözlerine Şeyma’dan ilginç tepki
Şeyma Subaşı geride bıraktığımız günlerde İtalyan DJ sevgilisi Guido Senia'yı Türkiye'de ağırlamış ve onunla birlikte çekilmiş fotoğrafını da yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı.
Magazin 12 Nisan 2019 - 08:14

Geçtiğimiz yıla damga vuran aşklardan olan Subaşı ve Senia aşkı dolu dizgin devam ederken Şeyma Subaşı yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla, kızı Melisa’yı da ihmal etmediğini gösterdi. Kızının velayetini eski eşi Acun Ilıcalı’ya verdikten sonra onu ihmal ettiği ve hatta kızı Melisa’nın Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’a anne dediği şeklindeki haberlerin ardından soluğu Amerika’da kızının yanında alan Şeyma Subaşı buradan paylaştığı sevgi dolu videolarla Melisa’ya olan sevgisini gözler önüne serdi. Kızıyla birlikte olan samimi anlarını hesabından paylaşan Subaşı’nın arabanın içinde oldukları bir videoda kızının İngilizce olarak ‘Seni çok seviyorum’ demesinin ardından verdiği “Ben söyletiyorum zannedecekler” çıkışı dikkat çekti.