Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merhum şarkıcı Bergen’in kocası Halis Serbest tutuklandı!
Merhum şarkıcı Bergen’in kocası Halis Serbest tutuklandı!
Arabesk şarkıcısı Bergen’i 1989 yılında silahla vurup öldüren kocası Halis Serbest, Adana’da dört çocuğa cinsel istismardan güvenlik güçleri tarafından tutuklandı.
Magazin 11 Nisan 2018 - 10:53

‘Acıların kadını' lakabıyla tanınan arabesk müzik şarkıcısı Bergen'in yüzüne 1982'de kezzap atan, 1989 yılında da silahla vurup öldüren kocası Halis Serbest cinsel istismar suçundan cezaevine girdi.

İĞRENÇ OLAY TESADÜFEN ORTAYA ÇIKTI

Dört küçük çocuğun istismar olayı tesadüfen ortaya çıktı; Adana'da motosiklet süren küçük bir çocuğu gören polis ekipleri, motosikleti durdurdu. Vatan’ın haberine göre, Motosikleti kimden aldığı sorulan küçük çocuk, Halis Serbest'in kendisine verdiğini ve karşılığında cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

PARA VE MOTOSİKLET KARŞILIĞINDAN İSTİSMAR!

Olayla ilgili araştırma yapan polisler, 3 çocuğun daha Halis Serbest tarafından para ile kandırılıp istismara uğradığını belirledi. Küçük çocukların ailelerinin şikayeti üzerine Halis Serbest gözaltına alındı. Pedagog eşliğinde ifadeleri alınan çocuklar, Serbest'in para ve motosiklet karşılığında kendilerine istismarda bulunduğunu iddia etti.

TEHDİT ETTİLER

Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen Halis Serbest ‘çocuğa cinsel istismar' suçundan tutuklandı. İstismara uğrayan çocukların aileleri şikayetlerini geri çekmeleri için Halis'in yakınları tarafından tehdit edildiklerini öne sürdü.

Son güncelleme: 11:05 - 11.04.2018