Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mert Alaş’a doğum günü sürprizi
Mert Alaş’a doğum günü sürprizi
Dünyaca ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş, doğum gününü yıldız isimlerle kutladı. Alaş'ın yaş günü pastasından efsanevi İngiliz model Kate Moss çıktı. Bella Hadid de Alaş'ı öptüğü kareyi sosyal medyadan paylaştı.
Magazin 20 Şubat 2018 - 22:33

Kariyerini Amerika ve İngiltere’de sürdüren ve Irina Shayk gibi tanınan modellerin yakın arkadaşı olan fotoğrafçı Mert Alaş‘a doğum gününde bir sürpriz yapıldı.

mertalasdogumgunu
PASTADAN SÜRPRİZ İSİM ÇIKTI

Önceki gün 47 yaşına giren Mert Alaş için bir doğum günü partisi düzenlendi. Doğum günü partisinde, pastadan ünlü İngiliz model Kate Moss çıktı. Moss’un “Happy Birthday” şarkısıyla Alaş’ın doğum gününü kutladığı görüldü.

katemoss

BELLA HADİD’DEN ÖPÜCÜKLÜ KUTLAMA

Moda dünyasının son dönemdeki en gözde modelleri Bella Hadid, sosyal medya hesabından fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Bella Hadid, paylaştığı bu fotoğraf ile Alaş’ın doğum gününü kutladı.

bellahadid

Dünyaca ünlü top model Irina Shayk dayakın dostu Mert Alaş’ın doğum gününü unutmadı.

irinasayk
KISKANDIRAN ÖPÜCÜK

Geçtiğimiz günlerde Mert Alaş, Jennifer Lopez ve sevgilisi Casper Samrt’ın da katıldığı bir partide Lopez’e sevgilisi Casper Smart’ı kıskandıracak bir öpücük kondurmuştu.

mertalas