Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mert Fırat’tan referandum tespiti
Mert Fırat’tan referandum tespiti
Oyuncu Mert Fırat, bir internet sitesine verdiği röportajda kendisine yöneltilen soruları büyük bir samimiyetle yanıtladı.
Magazin 27 Nisan 2017 - 07:58

Cem Yılmaz’la birlikte oynadığı reklam filmlerinden sonra şimdi de Arif ve 216 filminin kadrosuna dahil olan Mert Fırat, KızlarSoruyor sitesi üzerinden kendisine gelen sorulara cevap verdi. Eylül ya da Ocak ayında yapılmak üzere görüştüğü iki projesi olduğunu açıklayan Fırat, anlaşmaya varacağı bir projeyle yoluna devam edeceğini söyledi. “Aşk ve Gurur erken final yaptı. Pek çok dizi erken final yapıyor. Bunu neye bağlıyorsunuz?” sorusuna “Yapımcıların, oyuncuların ve tüm ekibin emeğini bir kenara bırakıp, hızlı ve kolay para kazanma telaşına bağlıyorum” şeklinde yanıt veren başarılı oyuncu Arif ve 216 filminde hangi rolde oynayacağı sorularını “Ben V’yi oynuyorum” sözleriyle geçiştirmeyi tercih etti.

“TOPLUM BÖLÜNMEDİ”

Mert Fırat, referandum sonucuna ilişkin yöneltilen soruyu “Toplumun bölünmüş olduğunu düşünmüyorum. Referandum sonucu bence çok umut verici. Birbirimizi anlamanın doğru bir zeminine geldik” şeklinde yanıtladı.