Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Boluğur, ‘En derinimden’ notuyla paylaştı
Merve Boluğur, ‘En derinimden’ notuyla paylaştı
Kısa bir süre önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir aşka yelken açtığını duyuran oyuncu Merve Boluğur, son paylaşımı ile kısa sürede 50 bine yakın beğeni aldı.
Magazin 26 Temmuz 2020 - 12:01

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin beğenisini kazanan Merve Boluğur, karantina sürecini de bol paylaşımlı bir şekilde geçirmiş ve hayata dair aldığı kararlarını takipçileriyle paylaşmıştı.

Şimdilerde eski eşi Murat Dalkılıç’ın evlilik yolunda ilerlediği sevgilisi Hande Erçel’den ayrılmasının ardından gündeme gelen Merve Boluğur, yaptığı paylaşımlarla haber olmayı başarıyor.

Kısa bir süre önce yeni bir ilişkiye başladığını duyuran Boluğur, bu defa yorumlara kapalı bir karesi ile görücüye çıktı.

‘En derinimden’ notunu koyduğu fotoğraf ile bir saat gibi bir sürede 50 bine yakın beğeni alan güzel oyuncu gözlerin kendisinde olduğu bu süreci iyi bir şekilde değerlendirdiğini gösterdi.