Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Boluğur “Farklı şeylerle ilgilenmek beni motive ediyor”
Merve Boluğur “Farklı şeylerle ilgilenmek beni motive ediyor”
Merve Boluğur önceki gün Levent'te bulunan bir AVM'de kameralara yansıdı.
Magazin 6 Nisan 2018 - 10:24

Merve Boluğur, önceki gün Levent’te görüntülendi. Karnının çok aç olduğunu söyleyen Merve Boluğur, “İnanın arkadaşlar ben yemek yemeyi çok seven birisiyim. Hatta öyle ki geceleri bile yatmadan yemek yediğim zamanlar oluyor. Tek dikkat ettiğim şey sağlıklı ürünler tüketmek, olabildiğince organik beslenmek. Bunu dışında ise yemek konusunda zaman kavramım yoktur. Canım ne zaman isterse o saatte yemek yiyorum” açıklamasında bulundu.

Ayrıca şan dersleri almaya başladığını söyleyen güzel oyuncu Merve Boluğur “Şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve bunu eğitimli bir şekilde yapmak için çalıştığını söyledi. Belki rol aldığım dizilerde, filmlerde, belkide özel bir proje konserlerinde sahnede olmak tabii çok isterim. Farklı şeylerle ilgilenmek farklılıklara yönelmek beni çok motive ediyor. Ve her geçen gün farklı alanlarda kendimi eğitmek beni daha güçlü yapıyor” dedi.

Son güncelleme: 10:25 - 06.04.2018