Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Boluğur’dan, Hande Erçel ile ilişki yaşayan eski eşi Murat Dalkılıç’a net tavır
Merve Boluğur’dan, Hande Erçel ile ilişki yaşayan eski eşi Murat Dalkılıç’a net tavır
Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç'ı eski eşi Merve Boluğur Instagram hesabından sildi. Merve Boluğur'un bu hamlesi üzerine şarkıcı Murat Dalkılıç da Merve Boluğur'u takip etmekten vazgeçti.
Magazin 23 Ocak 2018 - 14:22

Oyuncu Merve Boluğur ile popçu Murat Dalkılıç, 2015 yazında Adile Sultan Yalısı'nda gerçekleşen görkemli bir düğünle dünya evine girmişti. Çift, iki yıllık evliliklerini geçtiğimiz eylül ayında resmi olarak bitirdi. Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur’un evliliğinin bitmesinin en büyük nedeni ise Murat Dalkılıç’ın Merve Boluğur’u esmer bir güzelle aldatması olarak gösterildi.

MERVE BOLUĞUR MURAT DALKILIÇ’I SİLDİ

Murat Dalkılıç, oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladı, yeni aşıkların ilk fotoğrafı da hafta sonu ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından Merve Boluğur, eski eşini sosyal medya hesabından sildi.

 


Merve Boluğur, rol aldığı çeşitli diziler sayesinde ciddi bir tanınırlık elde etmişti.mervebolugursozcuAcemi Cadı dizisiyle ünlenen ve aralarında Muhteşem Yüzyıl’ın da olduğu birçok diziyle oyunculuk kariyerine devam eden Boluğur, bazı reklam anlaşmaları yapmaktan da geri durmadı.merve-bolugur-m_0853_v12_redfinal

Son güncelleme: 14:23 - 23.01.2018