Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Boluğur’un internet dizisi beklentisi
Merve Boluğur’un internet dizisi beklentisi
Güzel oyuncu Merve Boluğur, setleri özlediğini belirterek, "İnternette yayınlanan projelerden de teklif gelirse seve seve kabul ederim" dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Aralık 2018 - 18:59

Güzel oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı. Yalnız başına geldiği AVM'de toplantı yapmaya geldiğini söyleyen başarılı her zaman olduğu gibi mütevazi sempatik tavırlarıyla muhabirlerle ayak üstü sohbet etti. Boluğur, “Biliyorsunuz oyunculuk dışında geçtiğimiz yaz aylarında kendi kozmetik markam ile ticarete atıldım. Toplantıdan toplantıya koşturuyorum şu sıralara ürünlerimiz sitelerde ve çoğu kozmetik mağazalarda bulunuyor artık. Geri bildirimlerinden gayet memnunum” dedi.

SETLERİ ÖZLEDİM

Muhabirlerin sizi yeni yılda ekranlarda görebilecek miyiz? Sorusuna ise, Boluğur, “Tabii ki birkaç projeyle görüşmelerimiz var. Ben de setleri özledim. İnternette yayınlanan projelerden de teklif gelirse seve seve kabul ederim. Bence çok güzel bir gelişme oldu dizi sektörü için, hem saatler kısa, hem bölümler hal böyle olunca her oyuncu sıcak bakar” açıklamasında bulundu.

merve-bolugur