Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Çağıran ve sevgilisi Ali Burak Ceylan’ın kavgası pahalıya patladı!
Merve Çağıran ve sevgilisi Ali Burak Ceylan’ın kavgası pahalıya patladı!
Cem Yılmaz'ın eski sevgilisi oyuncu Merve Çağıran, yeni sevgilisi Ali Burak Ceylan ile geçtiğimiz gün gittikleri tiyatroda herkesin içinde tartışmıştı. Sürekli birbiriyle tartışan çiftin son kavgası pahalıya patladı. İkili, otomobil içinde tartıştı, kaza yaptı ve başka araçlara çarptıktan sonra kaçtı.
Magazin 22 Ocak 2018 - 09:21

Oyuncu Merve Çağıran ve sevgilisi Ali Burak Ceylan, geçen hafta gittikleri bir tiyatro oyununda birbiriyle tartışmıştı. Bunun üzerine Ali Burak Ceylan tiyatro oyununu terk ederek salondan ayrılmıştı. Sürekli birbiriyle kavga eden çiftin son kavgası pahalıya patladı.

SEVGİLİSİ GELİNCE KEYFİ KAÇTI

Oyuncu Merve Çağıran, önceki akşam Cihangir’de bulunan bir mekanda kız arkadaşlarıyla sohbet etmek için buluştu. İlerleyen saatlerde Merve Çağıran’ın sevgilisi Ali Burak Ceylan mekana geldi. Bir süre mekanda konuşan çift bulundukları mekanı birlikte terk etti. Mekan çıkışı hararetli bir şekilde tartışan ikili otomobile geçti. Seyir halinde de tartışmaya devam eden ikilinin kavgası pahalıya patladı.

ÇEVREDEKİ İNSANLARIN CANINI TEHLİKEYE ATTI!

Sinirle gaza basan Ali Burak Ceylan, aracın kontrolünü kaybederek park halinde bulunan bir otomobile çarptı. Hızını alamayan oyuncu park halinde bulunan başka bir araca daha vurup olay yerinden uzaklaştı. Çarpma etkisiyle kaldırıma savrulan diğer araçlarda da maddi hasar oluştu.
aliburakceylan


Son güncelleme: 11:33 - 22.01.2018