Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merve gerçeği öğreniyor! Yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler yeni fragman karşısında epey heyecanlandı. Çünkü uzun zamandır beklenen gerçek sonunda ortaya çıkıyor. İşte Ufak Tefek Cinayet 24. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 6 Nisan 2018 - 22:10

Ufak Tefek Cinayetler gerek konusu, gerekse oyuncu kadrosu ile izleyicilerden tam not alan ve sıkı bir şekilde takip edilen bir dizi… Ufak Tefek Cinayetler 24. yeni bölüm fragmanında Merve, Oya ile Serhan’ın birlikte olduğunu anlıyor. Bu durum savaşın başlangıcı anlamına geliyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Merve ve Pelin'in başı büyük dertte! Her an kendilerini parmaklıklar arkasında bulabilirler. Büyük bir panik ve yeni yeni kurulan oyunlar. Üstelik ikisi de kendini kurtarmanın peşinde. Pek de açık oynamıyorlar.

 

Diğer yanda Oya'yla Serhan'ın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Başlarına geleceklerden habersizler.

Mehmet, Burcu ilişkisinde sona geliniyor. Marifetli bir oyuncu, oyunu ne zaman kaybettiğini hemen anlar… Bu defa kuyulara düşen Burcu mu olacak? Adalet yerini bulacak…

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 10:51 - 07.04.2018