Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Merve Özbey’den robot esprisi
Merve Özbey’den robot esprisi
Şarkıcı Merve Özbey önceki gece Antalya'da sevenleri ile buluştu. "İstanbul'da hava buz gibi, burası ne kadar sıcak geldi bana. Sanırım bunda sizin sıcaklığınızında payı çok büyük" diyen Özbey, seyircilerini selamladıktan sonra konserine başladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Aralık 2018 - 08:45

Performansı ile beğeni toplayan Özbey, “Aşık Mahzuni Şerif’den, Neşet Ertaş’a kadar bütün üstadlarımıza selam olsun!” diyerek “Zalım” şarkısını seslendirdi. Geçtiğimiz günlerde bir bilişim şirketinin özel etkinliğinde sahne alan ve bu etkinlikte robot dansçılarla birlikte sıra dışı bir performans sergileyen Özbey, “Antalya’ya da getirecektim ama kabin bagajına sığmaz dediler vazgeçtim. Mutfak robotu değil ki… İnsan gibiler vallahi” esprisi ile de herkesi güldürmeyi başardı.

dscf1510

SÜMER EZGÜ’DEN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Bir ara seyirciler arasına yer alan Sümer Ezgü’yü fark ederek sahnesine davet eden Özbey, usta sanatçı ile muhteşem bir de düet yaptı. Düetin ardından birlikte müzikseverleri selamlayan ikiliden Sümer Ezgü; “Merve son yıllarda yetişen en önemli seslerden, sanatçılardan biri. Sanatçı diyorum çünkü sahnede gerçekten devleşiyor” sözleri ile genç sanatçıyı yere göğe sığdıramazken, Özbey “Biz müziği Sümer Ezgü gibi değerlerimizle sevdik. Onunla aynı sahneyi paylaşmak benim gibi gençler için şereftir” ifadeleri ile özgü dolu sözlere minnet ve şükran duygularını dile getirerek karşılık verdi.

dscf1655