Meryem 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem son bölümde neler oldu? 18. bölüm izle!

Meryem 18. bölümü ile nefes kestikten sonra yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını 19. bölüm fragmanında bulmak isteyen izleyiciler Google üzerinden araştırıyor. Meryem son bölümde Savaş, Oktay’ın zaten sırları olduğundan emindir; fakat Meryem’e karşı hislerinin olduğunu fark etmesiyle kafasındaki sorular yön değiştirmiştir. Son bölümde yaşananlar izleyiciyi duygulandırdıktan sonra Meryem 19. bölüm fragmanı geldi. Merak edilen Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Meryem son bölüm özeti...

Meryem 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem son bölümde neler oldu? 18. bölüm izle!

Son bölümün ardından Meryem dizisi yeni fragmanı Google üzerinden araştırılıyor. Hem reyting listeleriniden hem de çarşamba akşamları Twitter TT listesinden düşmeyen Meryem son bölümde Meryem, Savaş'a olan aşkı ile sırrının yükünden kurtulmak istemektedir. Oktay'ın ise tek istediği Meryem'dir ve onun için her türlü kötülüğü yapmaya hazırdır. Heyecan dolu 18. bölümü izleyenler Meryem yeni yani 19. bölüm fragmanını bekliyor. Son bölüm özeti haberimizde. Peki Meryem 19. yeni bölüm fragmanı geldi İşte detaylar…

MERYEM SON BÖLÜM ÖZETİ

Burcu ile Güçlü’nün yüzleşmesi, eski defterlerin yeniden açılmasına sebep oluyor. Savaş, Oktay'ın zaten sırları olduğundan emindir; fakat Meryem'e karşı hislerinin olduğunu fark etmesiyle kafasındaki sorular yön değiştirmiştir. Savaş, gerçekleri öğrenmeye karar verir. Bunca zaman Burcu'nun peşinden sabırla koşan Güçlü artık neyi beklediğini öğrenmek istemektedir. Burcu'nun karanlık geçmişi ise peşini bırakmamaktadır. Aşağıdaki linkten Meryem son bölümünün yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

MERYEM 18. BÖLÜM İZLE!

Meryem, Savaş'a olan aşkı ile sırrının yükünden kurtulmak istemektedir. Oktay'ın ise tek istediği Meryem'dir ve onun için her türlü kötülüğü yapmaya hazırdır. Meryem, sırrını açıkladığı bir itiraf videosu çeker. Meryem'in itiraf videosu tüm dengeleri değiştirmek üzeredir.

 

MERYEM 19. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy'a ait olan senaryonun süpervizörü ise Emre Özdür.

MERYEM FİNAL Mİ YAPACAK?

Televizyonlarda yeni yayın döneminin başlamasıyla beraber, yaz sezonundan kalma birçok dizi sezonun iddialı yapımlarının gölgesinde kalarak final gerçeğiyle yüz yüze geldi. Bu kez de Kanal D’nin geçtiğimiz haftalarda reytinglerin galibi olan dizisi Meryem final ihtimaliyle karşı karşıya. Peki, Çarşamba günlerinin galibi Diriliş Ertuğrul karşısında yayınlanan Meryem için erken veda görünüyor mu?