Meryem 21. yeni fragman geldi! Meryem 20. bölüm izle! Oktay Şahin öldü’ Cayır cayır yandı!

Meryem dizisinin merakla beklenen 21. bölümü fragmanı geldi. Meryem dizisi 20. bölüm izleme linki haberimizde. Yeni fragmana Meryem ve savaş'ın romantik sahneleri damga vuruyor. Savaş'ın kaza yaptığı ve cayır cayır yandığı haberi de fragmanın en çok konuşulan sekansları oldu. Meryem'de son bölüm kritik gelişmelere sahne oldu. İşte Meryem'in 20. bölümüne dair ayrıntılar ve Meryem 21. bölüm fragmanı detayları...

Meryem 21. yeni fragman geldi! Meryem 20. bölüm izle! Oktay Şahin öldü’ Cayır cayır yandı!

Meryem dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler sebebiyle Meryem dizisinin hayranları yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Meryem 21. yeni fragman geldi! Peki Meryem dizisinin 20. bölümünde neler oldu? Meryem’in “Katil mi oldum ben korkusu sürecek mi? Derin’in yeni planı ne olacak? Güçlü’nün kritik sorusu cevap bulacak mı?

meryem21-11

Meryem, babasının ölümünde Oktay'ın parmağı olduğunu öğrendiği için şoktadır. Oktay'ı bulmak için yola çıkar. Bu kez Savaş, Meryem'in katil olmasını engellemek için peşine düşer. Oktay ise kaçmaya hazırlanmaktadır. Meryem'i karşısında görünce ne yapacağını bilemez. Meryem babasının hesabını sormaya kararlıdır. Oktay'ın kaçmasına göz yummaya niyeti yoktur. Meryem yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda yer alan linkimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem 21. Bölüm Fragmanı yayında! ”Bir çift göz mutlulukla seni izliyorsa, attığın her adıma bakıyorsa, bütün hareketlerini takip ediyorsa, başka hiçbir şey yapmaya gerek yoksa, o zaman mutluluk var demektir…”

Meryem ile Savaş’ın aşkı zirveye çıkıyor! İkili bir arada yaşadıkları tüm problemleri arkalarında bırakmak isterler. İlk defa her ikisi de sorunlarından sıyrılıp, gelecekleri hakkında umut dolu olabilmişlerdir. Bu aşk dolu dakikalar, Güçlü’den gelen telefonla son bulur.

meryem21-1111

Güçlü, savcı Oktay’ın gözleri önünde cayır cayır yandığını ve öldüğünü söyler. Şok haberi alan Savaş, kendileri için hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını anlamıştır. Meryem ile Savaş’ı şimdi yeni bir mücadele beklemektedir.

MERYEM YENİ FRAGMAN İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Oktay yolun sonundadır artık… Savaş'ın öfkesi, ona karşı giderek artmaktadır. Meryem sırrının yükünden kurtulmaya karar vermiştir. Savaş, aylardır peşinde koştuğu sırrın aslında Meryem ile aralarına örülecek duvar olduğundan habersizdir. Meryem ise sırrı ortaya çıktığında Savaş'ın onu affetmeyeceğini bile bile Oktay'ı adalete teslim etmeye kararlıdır; ancak Savaş'ın katil olmasını da Oktay'ın ölmesini de istemez.

MERYEM SON BÖLÜM İZLE

MERYEM 21. BÖLÜM FRAGMANI


Meryem 20. bölüm fragmanı geldi! Meryem yükünden kurtuluyor! Meryem 19. bölüm izle İlginizi Çekebilir Meryem 20. bölüm fragmanı geldi! Meryem yükünden kurtuluyor! Meryem 19. bölüm izle