Meryem 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 21. son bölüm izle!

Meryem dizisi 21. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümün ardından Meryem yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Duygusal sahnelere şahit olduğumuz son bölümde Meryem ile Savaş, ilk tanıştıkları andan itibaren dikenlerle dolu yollardan geçmek zorunda kalıyorlar. Yaşananların ardından merak edilen Meryem 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı hakkında merak edilenler ve son bölüm izleme linki...

Meryem 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 21. son bölüm izle!

Meryem son bölümde izleyiciler yine duygu yoğunluğu yaşadılar ve Oktay’ın kaza geçirmesinin ardından yeni bölümde neler olacağını merak edenler 22. bölüm fragmanına odaklandı. Meryem yeni bölüm fragmanına ulaşmak isteyenler Google üzerinde araştırmalara başladı. Son bölümde Meryem, Savaş’ın duygularına karşılık vermek istemese de kalbine daha fazla engel olamaz. Oktay geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybediyor. Peki Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22. bölümde neler olacak? İşte son bölüm izleme yolları ve özeti…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

MERYEM 22. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy’a ait olan senaryonun süpervizörü ise Emre Özdür.

MERYEM FİNAL Mİ YAPACAK?

Televizyonlarda yeni yayın döneminin başlamasıyla beraber, yaz sezonundan kalma birçok dizi sezonun iddialı yapımlarının gölgesinde kalarak final gerçeğiyle yüz yüze geldi. Bu kez de Kanal D'nin geçtiğimiz haftalarda reytinglerin galibi olan dizisi Meryem final ihtimaliyle karşı karşıya. Peki, Çarşamba günlerinin galibi Diriliş Ertuğrul karşısında yayınlanan Meryem için erken veda görünüyor mu?

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meryem ile Savaş, sonunda mutluluğu yakalıyor; Güçlü, Burcu’nun yaralarını sarmaya çalışıyor!

Meryem ile Savaş, ilk tanıştıkları andan itibaren dikenlerle dolu yollardan geçmek zorunda kalmışlardı. Sevinç ve bebeğinin ölümüyle sonuçlanan kaza, ikilinin yollarının kesişmesine sebep olmuştu. Savaş, intikam almak için Meryem’i hedef haline getirse de gerçekler sonunda ortaya çıkmış ve asıl suçlunun Oktay olduğu anlaşılmıştı. Bu süreçten sonra Meryem, Savaş’ın duygularına karşılık vermek istemese de kalbine daha fazla engel olamaz. İkili yaşadıkları onca acıdan sonra aralarındaki duvarları yıkarlar ve aşk, her ikisine de iyi gelir.

MERYEM 21. BÖLÜM İZLE!

”Bir çift göz mutlulukla seni izliyorsa, attığın her adıma bakıyorsa, bütün hareketlerini takip ediyorsa, başka hiçbir şey yapmaya gerek yoksa, o zaman mutluluk var demektir…”

Meryem ile Savaş’ın aşkı zirveye çıkıyor! İkili bir arada yaşadıkları tüm problemleri arkalarında bırakmak isterler. İlk defa her ikisi de sorunlarından sıyrılıp, gelecekleri hakkında umut dolu olabilmişlerdir. Bu aşk dolu dakikalar, Güçlü’den gelen telefonla son bulur.

Güçlü, savcı Oktay’ın gözleri önünde cayır cayır yandığını ve öldüğünü söyler. Şok haberi alan Savaş, kendileri için hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını anlamıştır. Meryem ile Savaş’ı şimdi yeni bir mücadele beklemektedir.