Meryem 23. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Bütün foyaları ortaya çıkacak! Meryem 22. son bölüm izle

Meryem yeni fragman yayınlandı mı? Meryem 22. son bölüm yayınlandı. Nurten, Meryem’i öldürmeye kararlıdır. İzleyiciler heyecan dolu son bölümün ardından yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Peki Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Meryem son bölüm izleme linki ve yeni fragman hakkında ayrıntılar...

Meryem 23. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Bütün foyaları ortaya çıkacak! Meryem 22. son bölüm izle

Annesinin ölümünden Meryem’i suçlayan Güçlü, Savaş’a cephe alıyor! Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem 22. son bölüm yayınlandı. Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzleyiciler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Meryem yeni fragman hakkında ayrıntılar ve son bölüm izleme linki…

MERYEM YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Derin, Nurten'le işbirliği yaparak kendi kuyusunu kazdığının farkında bile değildir. Nurten, Meryem'i öldürmeye kararlıdır. Derin ise içten içe bunu arzu etse de çekimser davranmaktadır. Derin'in bütün foyaları ortaya çıkmak üzeredir.

Güçlü'nün Meryem'e olan kırgınlığı Savaş ile arasına mesafe girmesine sebep olmuştur. Güçlü, Burcu'nun eski kocasına dair bulduğu izin peşine düşmüştür ve bu tehlikeli yolda yapayalnızdır.

Meryem yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda verdiğimiz linkten izleyebilirsiniz.

MERYEM YENİ FRAGMAN

MERYEM SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Oktay'ın ölümünün ardından Meryem, geçmişinden birini kaybettiği için sarsılmıştır. Savaş geleceğe dair umutludur.  Derin, Meryem'in hapse girmesi için harekete geçer. Nurten de oğlunun katilinin Meryem olduğunu düşünmektedir.

Savaş, Meryem'i korumak için onu uzaklaştırmaya karar verir ancak Oktay hakkındaki araştırma derinleştikçe tüm karakterleri ilgilendiren bilgiler ortaya çıkmaya başlamıştır.