Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 24. yeni bölüm için 2 yeni fragmanı geldi! Burcu’nun geçmişi peşinden geliyor! Meryem 23. son bölüm izle
Meryem 24. yeni bölüm için 2 yeni fragmanı geldi! Burcu’nun geçmişi peşinden geliyor! Meryem 23. son bölüm izle
Meryem 24. bölüm yeni fragman yayınlandı! Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem 23. son bölüm izle! Burcu'yu bekleyen büyük tehlike ne? Savaş ile Meryem'i önemli bir sınav bekliyor. İzleyiciler Meryem yeni bölümde neler olacak, yeni fragman yayınlandı mı? sorularını soruyor. İşte Meryem Dizisi yeni bölüm fragmanı, ve son bölüm izleme linki...
Magazin 10 Ocak 2018 - 23:29

Meryem 24. yeni bölüm fragmanı geldi! Burcu^yu bekleyen kötü sürpriz mi var? Burcu’ya bırakılan not ne anlama geliyor? Meryem dizisi izleyicileri yine ekrana kilitledi. Meryem dizisinin son bölümü Kanal D’de yayınlandı. Berk ve Beliz, Yurdal’ın yerini öğreniyor. İzleyiciler Meryem yeni fragman var mı? sorusunu soruyor ve internette yeni bölüme dair ipuçları edinmek istiyor. Peki Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Meryem dizisi hakkında merak edilenler…

meryem24-1

MERYEM YENİ FRAGMAN YAYINLANDI!

 


Berk ve Beliz, Yurdal'ın yerini öğrenmiştir. Burcu ise Güçlü'ye ulaşmaya çalışmaktadır. Savaş'ın babasını sakladığını öğrenen Meryem'in bu duruma canı sıkılsa da Savaş'a güveni tamdır.

Oktay, ikinci yaşamı için her şeyi yapmaya hazırdır ve hedefinde Savaş vardır. Üstelik bu defa çok daha tecrübeli ve yaşama aşkı ile doludur. Derin, annesi Suzan Şahika tarafından ona bakması için görevlendirilmiştir.

MERYEM SON BÖLÜM


meryem24

SON BÖLÜM ÖZETİ

Derin, Nurten'le işbirliği yaparak kendi kuyusunu kazdığının farkında bile değildir. Nurten, Meryem'i öldürmeye kararlıdır. Derin ise içten içe bunu arzu etse de çekimser davranmaktadır. Derin'in bütün foyaları ortaya çıkmak üzeredir.

Güçlü'nün Meryem'e olan kırgınlığı Savaş ile arasına mesafe girmesine sebep olmuştur. Güçlü, Burcu'nun eski kocasına dair bulduğu izin peşine düşmüştür ve bu tehlikeli yolda yapayalnızdır.

Son güncelleme: 10:27 - 14.01.2018