Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni bölümde neler olacak? Meryem 26. bölüm fragmanı yayınlandı Meryem 25. son bölüm izle!
Yeni bölümde neler olacak? Meryem 26. bölüm fragmanı yayınlandı Meryem 25. son bölüm izle!
Heyecanla beklenen 25. bölümün ardından izleyiciler Meryem 26. bölüm fragmanını merak ediyor. Son bölümde yaşanan şoke eden anların ardından Meryem dizisi yeni bölümde yaşanacaklar merak konusu oldu. Nurten oğlunun ölmediğinden şüpheleniyor. İşte Meryem son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 24 Ocak 2018 - 23:17

Meryem dizisi 25. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Duygu yüklü son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Meryem’in kafasındaki soru işaretleri artmaktadır. İzleyiciler Meryem’in yeni bölümde neler yapacağını merak ediyor. Peki Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meryem dizisi ile ilgili son gelişmeleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

MERYEM YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Oktay hayalet olmaya devam ederken, oğlunun ölmediğinden şüphelenen Nurten kafaları karıştırmaya başlamıştır.

Güçlü, Kaan'a ulaşmış canı pahasına onunla yüzleşecektir. Savaş ve Meryem cesedi gördükten sonra Meryem'in kafasındaki soru işaretleri artmış ve Suzan'a gitmeye karar vermiştir. Oktay ise yeni bir notla Meryem'i tekrar tuzağa çekip ölmediğine dair kuşkuları arttıracaktır.

 

MERYEM SON BÖLÜM

MERYEM’İN HİKAYESİ

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.
Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…

Son güncelleme: 08:40 - 27.01.2018