Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 28. son bölüm izle
Meryem 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 28. son bölüm izle
Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Burcu ve Güçlü'den mutluluğa büyük adım! Meryem dizisinin merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak? Meryem Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de yayınlanacak. İşte Meryem 29. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm hakkında ipuçları...
Magazin 16 Şubat 2018 - 21:50

Meryem 28. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yer almıştı. İzleyiciler Meryem yeni bölümde neler olacak merak ediyordu. Meryem dizisinin 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç yer alıyor. İşte Meryem dizisi ile ilgili gelişmeler..

MERYEM YENİ FRAGMAN

Meryem ve Savaş, mutlu bir hayata başlamak üzere planlarını yapmaktadır. Savaş’ın yaptığı evlilik teklifini kabul eden Meryem için artık kötü günler geride kalmıştır.

 

Burcu ve Güçlü çifti mutluluğu hak eden diğer aşıklardır. Güçlü’nün evlilik teklifini kabul eden Burcu’yu da yeni ve mutlu bir hayat beklemektedir.

MERYEM SON BÖLÜM İZLE

MERYEM DİZİSİNİN HİKAYESİ

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.

Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…

Yapım    : TMC
Yapımcı    : Erol Avcı
Yönetmen    : Feride Kaytan
Proje Tasarım    : Duygu Albayrak
Senaryo Süpervizörü    : Emre Özdür
Senaryo    : Meryem Gültabak
Uygulayıcı Yapımcı    : Hülya Gürsoy
Müzik    : Kıraç ve Garbiyeli

Oyuncular    : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun) , Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), İpek Tenolcay (Suzan Şahika), Mert Altınışık (Kaan)

Son güncelleme: 21:53 - 16.02.2018