Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem bu akşam neden yok? Meryem yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kanal D yayın akışı…
Meryem bu akşam neden yok? Meryem yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kanal D yayın akışı…
Meryem bu akşam var mı, yok mu sorularını soranlar Google üzerinden cevabı arıyor. Meryem dizisi bu akşam Kanal D yayın akışında yer almıyor. İzleyiciler yeni bölüm ne zaman, bu akşam neden yok merak ediyorlar. Peki Meryem bu akşam Kanal D yayın akışında neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 3 Ocak 2018 - 17:46

Kanal D yayın akışında Meryem yeni bölümü göremeyen izleyiciler hüsrana uğradı. Meryem yeni bölüm neden yok, ne zaman yayınalnacak, dizi bitiyor mu sorularına yanıt arıyorlar. Haberimizden bu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kanal D yayın akışında sevilen dizinin yerine ‘Dört Köşe’ filmine yer verdi. Peki MKeryem dizisi yeni bölüm ne zaman? Bu akşam yayın akışında neden yok?

MERYEM NEDEN YOK?

Meryem yeni bölümü yılbaşı tatili nedeniyle bu akşam yayınlanmayacak. Kanal D ekranlarının büyük bir heyecanla takip edilen dramatik dizisi Meryem yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

MERYEM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Meryem dizisinin 23. yeni bölümü 10 Ocak Çarşamba günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meryem 22. Bölümde Meryem'in düşmanları birleşiyor; Meryem ilk defa geri adım atmıyor! Oğlu Oktay'ın ölümünün ardından annesi Nurten, Meryem'i hedef alır. Meryem'den rahatsız olan Derin de Nurten ile işbirliği yapar. Nurten, Meryem'i öldürmeyi kafasına koymuştur ve geri adım atmamakta kararlıdır. Derin, Nurten'in bu denli ileri gitmesi karşısında daha dikkatli olmak zorundadır.

Savaş, Meryem ile aralarındaki tüm engelleri kaldırmanın ve kendilerini aşkın kollarına bırakmalarının mutluluğunu uzun süre yaşayamaz. Güçlü'nün, annesinin ölümünden Meryem'i suçlaması, herkesin tadını kaçırır. Meryem, Oktay ile yaşadığı ilişkinin acılarını yaşamaya devam ederken, Güçlü ile aralarında yeni bir hesaplaşma gerçekleşir.

KANAL D YAYIN AKIŞI

18:45'de “Ahmet Hakan'la Kanal D Haber” adlı bülten yayına dahil olacak. Dünya üzerinde gelişen tüm olaylar ve Türkiye'yi ilgilendiren gelişmeler detaylarıyla ekranlarınızda! Haber dünyasına ait gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız akşam bültenini seyretmeyi sakın unutmayın. 20:00'da “Ver Kaç” adlı yerli sinema filmi yayında bulunacak. Ardından saat 22:00'da “Şevkat Yerimdar” adlı diziye rastlayabilirsiniz. 00:00'da “Kızlarım İçin” adlı dizinin tekrarını seyredebilirsiniz.

Son güncelleme: 18:27 - 03.01.2018