Meryem 19. yeni bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler! Meryem dizisi final mi yapacak? Meryem dizisi bitiyor iddiası…

Bu sene başlayan ve yaz sezonunda başarılı bir görüntülü sergileyen Meryem dizisi bitiyor mu? Sosyal medyada yer alan iddialara göre Meryem dizisi 19. yeni bölümün ardından final yapacak... Peki Meryem dizisinin yeni bölümünde neler olacak? İşte 19. bölüm ile ilgili gelen yeni 2 fragman

Meryem 19. yeni bölüm fragmanında sürpriz gelişmeler! Meryem dizisi final mi yapacak? Meryem dizisi bitiyor iddiası…

Yeni yayın döneminin başlamasıyla yaz sezonunun iddialı yapımları popülerliğini yitirmeye başladı. Meryem dizisi de bu diziler arasında yer alıyor. Meryem dizisinin yeni bölümünde neler olacak sorusunu merak eden dizi tutkunları final haberiyle şaşkınlığa uğradı. Sosyal medyada dolaşan final iddialarının ne kadar gerçeği yansıttığı bilinmiyor ancak Meryem dizisi için son yakın gibi görünüyor.

MERYEM DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Burcu ile Güçlü'nün yüzleşmesi, eski defterlerin yeniden açılmasına sebep oluyor. Savaş, Oktay’ın zaten sırları olduğundan emindir; fakat Meryem’e karşı hislerinin olduğunu fark etmesiyle kafasındaki sorular yön değiştirmiştir. Savaş, gerçekleri öğrenmeye karar verir. Bunca zaman Burcu’nun peşinden sabırla koşan Güçlü artık neyi beklediğini öğrenmek istemektedir. Burcu’nun karanlık geçmişi ise peşini bırakmamaktadır.

SON BÖLÜM İZLE

MERYEM YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI