Meryem dizisi final yapıyor! Meryem neden bitiyor? Final bölümü izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem bu akşam final yapıyor. Meryem ile Savaş'ın bebeği oluyor; ikili hayalini kurdukları gelecek için ilk adımı atıyor. Dizi severler Meryem neden bitiyor? sorusunun cevabını internet üzerinden araştırıyor. İşte Meryem dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler...

Meryem dizisi final yapıyor! Meryem neden bitiyor? Final bölümü izle

Meryem dizisi bu akşam yayınlanan 30. final bölümü ile ekran macerasını sonlandırıyor. Dizi tutkunları merakla final bölümü bekliyor. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç’ın yer aldığı dizinin reyting rakamlarının beklentiyi karşılayamaması nedeniyle final yaptığı iddia ediliyor. Peki Meryem dizisinin final bölümünde neler yaşanacak? Meryem final bölümü izleme linkine ve diğer ayrıntılara haberimizden erişebilirsiniz.

MERYEM FİNAL İZLE

Savaş, Meryem, Burcu ve Güçlü nikah için uzun bir yola çıkacaklardır. Fakat dört kişi değildirler, Meryem ve Savaş'ın bir bebeği olacaktır. Aylardır mutluluğun peşinde koşan Savaş ve Meryem kavuşacak, her şeye rağmen aşklarını doyasıya yaşayacaktır. Ama peşlerinde onları takip eden gizemli biri vardır.

meryem

MERYEM DİZİSİNİN HİKAYESİ

Sevdiği adam için işlemediği suçu üstlenen bir kadın Meryem, Kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek bir Savcı Oktay, Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza bu üç insanın hayatını değiştirir. Adalet adamı Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.

Her iki adamın günahlarının yükünü Meryem çeker… Ta ki aşk denkleme dâhil olup, adaleti getirene kadar…