Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem dizisinin ilk fragmanı yayınlandı: Peki Meryem ne zaman başlıyor?
Meryem dizisinin ilk fragmanı yayınlandı: Peki Meryem ne zaman başlıyor?
Meryem dizisi tanıtım fragmanlarıyla dikkat çekti. Başrollerinde Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan'ın olduğu yeni dizi Meryem Kanal D ekranlarında olacak. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dizinin konusu ne? Meryem dizisi ne zaman başlayacak?
Magazin 9 Temmuz 2017 - 13:28

Ekranın yeni dizilerinden Meryem ilk tanıtım fragmanıyla ilgi ve merak uyandırdı. Dizinin konusuna gelirsek… Bir gece yarısı yaşanan araba kazası, herkesin hayatını derinden etkileyecek. İntikam alma isteği, hiç olmadığı kadar ağır basacak. Aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsıyla yanan Savaş, suçlu gördüğü Meryem’e savaş açacak ve hayatını berbat etmeye çalışacak. Furkan Andıç, sevgilisinin intikamını almaya çalışan Savaş'ı, Ayça Ayşin ise diziye adını veren Meryem karakterini canlandıracak. Güçlü hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla Meryem çok yakında Kanal D’de!

DİZİNİN KONUSU

Dizi, aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam ateşiyle tutuşan Savaş ve suçlu gördüğü Meryem’in hikayesini anlatacak.

MERYEM DİZİSİ FRAGMANI

 


MERYEM DİZİSİ OYUNCULARI

FURKAN ANDIÇ KİMDİR?

Furkan Andıç, İlkokulu ve liseyi Ataşehir’de okudu. 2007 yılında liseden mezun olduktan sonra Ukrayna’ya gitti. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi’nde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi aldı. İkinci senesinde ise ekonomi bölümünde okudu. Eğitim sistemindeki denklik koşulu yüzünden İstanbul’a dönmek zorunda kaldı. Bir süre Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyan genç oyuncu, daha sonra 2011-2012 eğitim senesi 1. döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yaptı. 2011 yılında başlayan Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Levent rolünü oynadı. 2014 yılında başlayan Kaçak Gelinler adlı dizide Selim İnan rolünde zengin bir ailenin tek çocuğu karakterini canlandırmıştı. 2015 yılında ise atv’de yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide 18 bölüm Gökhan karakterini canlandırdı. 2016 yılında ise Kanal D’de yayınlanan Tatlı İntikam adlı dizide Tankut karakterine hayat verdi.

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 1992 yılında İstanbul ‘da doğdu. İstanbul Üniversitesi Radio sinema Televizyon bölümünü okuyan güzel oyuncu 22 yaşında olmasına rağmen çeşitli dizi ve sinema projelerinde yer aldı. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda tiyatro eğitimi gören Ayça Ayşin Turan, 2014 yapımı Karagül dizisinde Ada Şanverdi karakterini canlandırdı ve bu rolle dikkatleri üzerine çekti. Özcan Deniz’in Sevimli Tehlikeli filminde Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştı. Bu film Ayça Ayşin Turan’ın ilk sinema başrolü oldu. Son olarak Altınsoylar dizisinde Burcu karakterini canlandırdı.

AÇELYA TOPALOĞLU KİMDİR?

Aslen İzmirli olan Açelya Topaloğlu, 19 Kasım 1986 yılında doğdu. Küçük yaşlarından itibaren üniversiteye kadar olan dönemde dans ile ilgilenen Açelya Topaloğlu, İzmir Tan Sağtürk Dans Okulu Modern Dans bölümünde dans eğitimi aldı. Kısa bir süre Anadolu Ateşi Dans Grubunda yer aldı. Annesinin büyük desteği ile üniversite çağına yaklaştıkça tiyatroya daha çok ağırlık vermiş, 2008-2009 yılında MSM-Actor Studio ‘da müzikal eğitimi alıp 2009 yılında MSM-Konservatuvar Tiyatro Bölümü ‘nü kazanıp 2013 yılında mezun oldu.

Son güncelleme: 08:34 - 13.07.2017