Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem son bölüm izle! Meryem 26. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni Oktay’ı tanıyacaksın!
Meryem son bölüm izle! Meryem 26. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni Oktay’ı tanıyacaksın!
Meryem 25. son bölüm izle! Kanal D'nin en sevilen dizilerinden Meryem 26. son bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda Oktay Meryem'i kaçırıyor ve bir odaya hapsediyor. Yeni fragmanda Oktay'dan Meryem'e: Yeni Oktay'ı tanıyacaksın! Savaş bu haberi alınca çılgına dönüyor. Oktay Meryem'e ne yapacak? Savaş Meryem'i kurtarabilecek mi? İşte ayrıntılar...
Magazin 27 Ocak 2018 - 09:15

Başrollerini Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem’in 26. yeni bölüm fragmanı geldi. Meryem son bölüm izleme linki de haberimizde. Oktay tarafından kaçırılan Meryem ne yapacak? Savaş onu kurtarabilecek mi?

Meryem Dizisi’nde sular durulmuyor. Oktay’ın öldüğünü sanan Meryem onu karşısında görünce ne yapacağını şaşırıyor. Bu haberi öğrenen Savaş adeta çıldırıyor ve Oktay’ı bulmak için elinden geleni yapıyor.

meryem26

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Oktay hayalet olmaya devam ederken, oğlunun ölmediğinden şüphelenen Nurten kafaları karıştırmaya başlamıştır.

Meryem 25. Bölümde intikam için geri dönen Oktay, Meryem ile yüzleşmeye hazırlanıyor!
Meryem ile Savaş'ı şaşkınlığa uğratan ölüm, herkesi derinden sarsar. İntikam için geri dönen Oktay, tüm planlarını devreye sokmaya başlar. Meryem'in kendisini özlediğini düşünen Oktay, onun karşısına çıkmaya karar verir. Meryem, gelen gizemli mektuplardan rahatsızdır. Oktay'ın buluşma teklifini kabul eden Meryem, nasıl bir manzarayla karşılaşacağını bilmeden hareket eder. Meryem'i bekleyen bu sürpriz hadise, tüm dengeleri değiştirebilecek cinstendir.

Öte yandan Burcu, Güçlü ile birlikte huzurlu günler planlarken, eski eşinin yeniden karşıya çıkması tüm olayların seyrini değiştirir. Güçlü, Burcu'nun geçmişinin acı vermesine göz yumamaz ve büyük yüzleşme için Savaş ile harekete geçeceklerdir.

Suzan Şahika, eski defterlerin yeniden açılacağını ifade eder. Meryem ile yüzleşen Suzan Şahika, sırların ortaya çıkmasıyla herkesin zarar göreceğini öne sürer.

Meryem 25. Bölüm Özeti

Güçlü, Kaan'a ulaşmış canı pahasına onunla yüzleşecektir. Savaş ve Meryem cesedi gördükten sonra Meryem'in kafasındaki soru işaretleri artmış ve Suzan'a gitmeye karar vermiştir. Oktay ise yeni bir notla Meryem'i tekrar tuzağa çekip ölmediğine dair kuşkuları arttıracaktır.

meryem26-5

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem 26. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem, Oktay ile tekrardan karşılaşıyor! Meryem ve Savaş arasında samimi yakınlaşmalar gerçekleşirken karşılarına çıkan zorluklar, bu mutluluğun kalıcı olması konusunda kafalarını karıştırır.

meryem26-6

MERYEM 26. BÖLÜM FRAGMANI

Suzan Şahika, Meryem ile yüzleşir. 25 yıllık sırların ortaya çıkacağını ifade eden Suzan Şahika, bundan herkesin etkileneceğini dile getirir. Meryem, gelecek tehlikelerin farkındadır ve bu durum onu tedirgin etmeye başlar.

Herkesi sarsan şok ölümün yankıları devam eder. Savaş ve Meryem'in yüzleştiği bu acı gerçek, beraberinde başka ölümleri de getirecektir. İntikam yemini eden Oktay, Derin'e bir ölümün daha gerçekleşeceğini söyler. Derin, kendisine verilen ölüm emirlerine bir tane daha eklenmesinin ağırlığını yaşar. Bunun yanı sıra Oktay, Meryem'in karşısına çıkmaya hazırlanır. Meryem'in kendisini özlediğini düşünen Oktay, ölmediğinin ortaya çıkmasını ve daha fazla gizli kalmamasını ister.

MERYEM 25. SON BÖLÜM İZLE

Meryem, kendisine gelen gizemli mektupların arkasındaki gerçeği merak eder. Kendisini gizleyen şahıs, Meryem için adeta bir hayaletten farksızdır. Meryem de artık yüzleşmek ve gerçekleri öğrenmek ister. Oktay'ın yaşadığından habersiz olan Meryem'i, büyük bir sürpriz beklemektedir