Meryem son bölümde neler oldu! Meryem 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölüm izle!

Meryem dizisi 14. bölümü ile Kanal D ekranında izleyici ile buluştu. Duygu dolu anlar yaşayan izleyiciler 14. bölümün bitmesinin ardından Meryem 15. yani yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Son bölümde Savaş, kaza hakkındaki gerçekleri öğreniyor; köşeye sıkışan Oktay, Savaş'ı öldürmek için harekete geçiyor. Peki Meryem dizisi 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yayıncı kuruluş yeni fragmanı hjemen mi yayınlıyor? İşte Meryem son bölüm özeti...

Meryem son bölümde neler oldu! Meryem 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölüm izle!

Reyting listelerinin üst sıralarından düşmeyen dizi Meryem son bölümünde Savaş’ın kendisinden gerçekleri sakladığını düşünen Meryem, ihanete uğradığını düşünüyor. İlginç olayların ve duygu dolu anların yaşandığı 14. bölümün ardından Meryem yani bölüm fragmanı konusu Google üzerinde en çok araştırlanlar arasına girdi. Twitter’da TT listesine giren Meryem 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak? Son bölüm özeti haberimizde. Meryem 15. bölüm fragmanı yayınlandı!

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meryem 14. Bölümde Savaş ile Meryem’i büyük bir şok bekliyor! Savaş, kaza hakkındaki gerçekleri öğreniyor; köşeye sıkışan Oktay, Savaş’ı öldürmek için harekete geçiyor! Meryem dizisi 14. bölümü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

MERYEM 14. BÖLÜM İZLE!

Savaş’ın kendisinden gerçekleri sakladığını düşünen Meryem, ihanete uğradığını düşünür. Bu ihanet, Meryem için yeni bir başlangıç olur. Meryem, artık susmayacağını ve tüm gerçekleri Savaş’a açıklayacağını dile getirir. Savaş ile Meryem’in yüzleşmesi ise gizli kalan tüm gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Sevinç ve bebeğinin öldüğü kazada, direksiyon başında olan kişinin eski sevgilisi Oktay olduğunu itiraf eden Meryem, yeni bir mücadelenin başlamasını sağlar. Meryem ile Savaş’ın yakınlığını bozmak isteyen Oktay’ın ise korkunç bir planı vardır.

 

MERYEM 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

 


Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy’a ait olan senaryonun süpervizörü ise Emre Özdür.

meryem-14-15-yeni-son-bolum-fragmani

14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

14. bölümde Meryem, Savaş hakkında yanıldığını ve büyük pişmanlık duyduğunu açıklıyor!

Meryem, şanssızlığına kızarken karşısına Savaş çıktığı için mutlu olduğunu açık bir dille söyler. Fakat bu mutluluğunun kısa sürdüğünü de bir kadar üzgün şekilde anlatır. Meryem'in üzüntüsü karşısında Savaş ne yapacağını şaşırır ve kendini yargılamaya başlar.

Oktay gözünü karartıyor; Savaş'ın hayatı büyük bir tehlikeye giriyor!

Meryem'in babası Arif'i öldürdükten sonra gözünü iyice karartan Oktay'ın yeni hedefi Savaş olur. Savaş ile Meryem'in arasında bir şey olduğunu düşünen Oktay, Savaş'ı ekarte edebilmek için her yolu denemeye hazırdır. Savaş'tan intikam almak isteyen bir kiralık katil tutan Oktay, ondan Savaş'ı öldürmesini ister. Kiralık katil Meryem'i kıskıvrak yakalayarak Savaş'ı hedef alıyor

Loading...