Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli aşk sarhoşu
Meryem Uzerli aşk sarhoşu
Denizcilikle uğraşan sevgilisi Alp Özcan'la yeni bir aşka yelken açan Meryem Uzerli, aşk sarhoşu oldu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 19 Nisan 2016 - 07:25

Başında adeta kavak yelleri uçuşan Meryem Uzerli, sevgilisiyle Beyoğlu’nda gittiği bir mekanda cep telefonunu unutunca ortalığı ayağa kaldırdı. Rol aldığı ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinin reyting nedeniyle ekranlara veda etmesine üzülen Uzerli’nin yüzü aşktan yana güldü.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Beyoğlu’nda erken saatlerde gittiği bir mekanda sevgilisi Özcan’la kahvaltı yapan Uzerli, objektiflere gülerek mutluluk pozları verdi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK 

YÜZÜ GÜLÜYOR

Beğendikleri kek ve kurabiyeleri paket yaptırıp dışarı çıkan ikiliden Uzerli’nin sevgilisine bakarak gülmesi dikkat çekti. Rol aldığı dizinin ekrana veda etmesine rağmen yüzü gülen oyuncu, gazetecilerin sorularını “Hayat bu. Bir dizi başlar biri başlar. Yakında başka bir proje var. Sağlık olsun” diye cevapladı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Meryem Uzerli ile sevgilisinin ardından bindikleri otomobille dakikalar sonra yine aynı mekana geri dönmesi gözlerden kaçmadı. Çiftin neden geri döndüğü ise içerideki garsonun koşturarak, Uzerli’nin unuttuğu telefonunu koşturarak getirmesiyle ortaya çıktı. Rahat bir nefes alan oyuncu, garsonlara teşekkür ederek telefonunu geri aldı.