Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem Uzerli en doğal haliyle…
Meryem Uzerli en doğal haliyle…
Uzunca bir süredir yeni bir projede izlemediğimiz oyuncu Meryem Uzerli, instagram hesabından yaptığı paylaşımla heyecanlandırdı.
Magazin 5 Ağustos 2019 - 09:33

Başrolünde oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisi ile Türk seyircisinin gönlünde taht kuran Meryem Uzerli, sonrasında yer aldığı projelerden ne yazık ki istediği başarıyı yakalayamadı. Dizinin son bölümlerinde sürpriz bir şekilde yapımı bırakan ve ‘Tükenmişlik Sendromu’ yaşadığını bahane ederek Almanya’ya dönen Uzerli, bir süre memleketinde kaldıktan sonra yeni dizi ve film projeleri için Türkiye’ye dönmüştü. Ancak yer aldığı projelerden istediği başarıyı yakalayamayan Uzerli şimdilerde reklamlarda boy gösteriyor. Sosyal medya hesabından kızıyla çekilmiş fotoğraflarına da yer veren Uzerli bu defa instagram hesabının hikaye kısmından evinde çekilmiş bir karesine yer verdi. Uyku öncesi ya da sonrası çekilmiş gibi duran kare aynı zamanda cüretkar sayılabilecek bir selfie…