Sözcü Plus Giriş

Meryem Uzerli gecelerde

Meryem Uzerli'nin keyfi bu aralar yerinde. Sevgilisi Alp Özcan ile yollarını ayıran ve yeniden ekrana dönüş yaptığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisiyle seyircisiyle buluşan güzel oyuncu hafta sonu gittiği bir mekânda doyasıya eğlendi

Güncellenme: 02:23, 20/02/2017
Meryem Uzerli gecelerde

PAYLAŞIM YAPTI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide rol alan Meryem Uzerli, önceki akşam İstanbul gecelerindeydi. Asmalımescit’te bulunan bir mekânda gece yarısına kadar eğlenen oyuncunun hayli keyifli olduğu gözlendi. Uzerli, gittiği gece kulübündeki fotoğraflarını sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaştı.

unnamed

ARADIĞI MUTLULUĞU BULAMADI

Uzerli, kızının babası Can Ateş’ten ayrıldıktan sonra uzun süre Almanya’da kalmış, daha sonra Türkiye’ye dönmüştü. Özel hayatında yaşadığı sıkıntılı süreçte Muhteşem Yüzyıl dizisinden de ‘Tükenmişlik Sendromu’na yakalandığını söyleyerek ayrılan Uzerli, zorlu süreci atlattıktan sonra yeniden dizi sektörüne dönüş yaptı.

meryem-ve-alp

Meryem Uzerli, son sevgilisi Alp Özcan’dan ayrıldıktan sonra hayatına kimseyi dahil etmedi.

Güzel oyuncuu Can Ateş’ten ayrıldıktan sonra Alp Özcan ile birliktelik yaşamış ancak aradığı mutlululuğu bu ilişkisinde de bulamamıştı.